Що нового?

Придбаний [[live classes] Професійна репортажна зйомка: Формула-1 (Євген Сафронов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 515 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 59.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
це клас про унікальний досвід російського фотографа, який подорожує по світу з "Формулою-1". Євген Сафронов розповість вам, як фотографія стала його пропуском в світ найкрутіших автогонок в світі, що для цього треба було зробити і як взагалі складався шлях фотографа до отримання заповітної акредитації. Це дуже вузький і неймовірно конкурентний сегмент, потрапити в який хлопцеві зі звичайної російської глибинки може представлятися неймовірним завданням. Але чи так це? І чи можна поставити собі подібну мету? З чого почати? Яких фатальних і критичних помилок постаратися не допустити? І як взагалі влаштований бізнес великої спортивної фотографії? Від кого залежать прийняття рішень і допуски в Paddock Club?

Ви дізнаєтеся, які для цього потрібні вкладення і як скоро вони вам знадобляться. Дізнаєтеся, з чого складається звичайний набір техніки для таких зйомок. Почуєте про знімальні лайфхаки та стандарти обробки. Отримайте з перших рук інформацію про те, скільки за це платять. Приміряйте на себе покрокову стратегію потрапляння в потрібні агентства і дізнаєтеся, з чого має складатися стартове портфоліо. Більш того, вам розкажуть, де взяти таке портфоліо – що знімати, де шукати потрібні події і кадри. У підсумку, ви отримаєте ексклюзивну картинку авангарду індустрії і зрозумієте, які професійні та кар'єрні кроки вам потрібно зробити, щоб потрапити в цей привабливий бізнес.

подивившись цей клас, ви:
Почуєте інсайди з серця спорт-індустрії.
Дізнаєтеся весь шлях фотографа до акредитації.
З'ясуйте нюанси зйомки спортивних заходів такого масштабу.

відео:
1.Мій шлях до Формули-1
2.Як я потрапив у Формулу-1
3.Як отримати акредитацію у Формулі-1?
4.Фототехніка для зйомок Формули-1
5.Скільки заробляють фотографи у Формулі-1
6.Зйомка автоспорту
7.Автоспорт небезпечний. Ризик. Правило. Здоровий глузд
8.Постобробка відзнятого матеріалу
9.Окремі історії? з мого досвіду
10.Історії про 10 кадрів-як це знято

https://privatelink.de/?https://liveclasses.ru/course/photo/professional_reportage_photoshoot_formula_1/
 
Угорі