Що нового?

Придбаний Любити не можна використовувати. Пакет "Електронна версія" (Ірина Верба)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 846 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 20 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ця книга Для тебе, якщо:
- Чоловіків, здатних любити не залишилося
Ти самотня. І вже втомилася ходити на безглузді побачення. Всі вони говорять на побаченнях про себе. Всі вони відразу позначають:"я не хочу нічого серйозного". І якщо ще кілька років тому грала в гру: "а мені теж". То зараз ти обриваєш безглузде спілкування відразу. Це не для себе. Ти кажеш собі:"я заслужила чогось більшого". Але питання: а скільки можна заслуговувати? Може, ти вже гідна?

Ти перестанеш копатися в собі - і нарешті знайдеш гідного чоловіка
перед тобою не просто чтиво, а розумна система. Вона створена такою ж жінкою, як і ти. Адже я теж переживала все те, що відчуваєш ти. Та й граблі наші схожі. Однак кілька років тому я зрозуміла, як вирішити проблему, яка хвилює (без перебільшення!) Мільйони жінок! І з тих пір не дозволяю бути обдуреною, недооціненою і нещасливою. У книзі ти пройдеш шлях з собі новою.
Ти навчишся себе любити на ділі, а не на словах
Ти так часто чуєш: "просто люби себе!"Але як це зробити? Звучить дуже абстрактно. Та й ти вже десятки разів намагалася це зробити за інструкціями. Тільки де ті самі відносини, в яких ти щасливі без всяких "але"?
Станеш жінкою, якій хочуть дарувати подарунки і піклуватися
Ти нарешті зрозумієш, чому одним жінкам чоловіки роблять подарунки, а іншим ні?


зміст:

Глава 1. "Самодіагностика"
Глава 2. "На що"клює" сильний чоловік "
Глава 3. "Корона не тисне"
Глава 4. "Королю потрібна Королева"
Глава 5. "1000 і 1 ніч"
Глава 6. "Вигнання терпили"
Глава 7. "Токсичні відносини"
Глава 8. "Психологічна ерекція"
Глава 9. "Масаж чоловічого его"
Глава 10. "Секс"
Глава 11. "Подія-думка-емоція"
Відгуки про книгу
Глава-бонус1
Договір
Бонус-тест





https://privatelink.de/?http://help-law.tilda.ws/verbook#rec251273396
 
Угорі