Що нового?

Придбаний [mama_uragana] тренди у візуальному Контенті, 2019-2020 (Анастасія Максимова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 475 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 49.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
прихований вміст для користувачів Айгога.
Натисніть, щоб розкрити...


для кого підійде конференція?

Для того, хто хоче створювати затребуваний контент в 2020-2021 році.
Для того, хто хоче дізнатися про індустрію трендів зсередини. Як тренди впливають не тільки на наш смак, але і на наш спосіб життя.
Для того, хто хоче дізнатися, що буде популярно до того, як про це почнуть писати і показувати ЗМІ та блоги.
Для того, хто хоче дізнатися, як за допомогою трендів потрапляти в топ і заробляти більше.

що вас чекає?
  • Тренд як інструмент продажів. Чому тренди так важливі?
  • як відрізняти істинні і помилкові тренди?
  • хто створює тренди? Ключові гравці в індустрії.
  • як і чому відрізняються тренди в Росії, Європі та США?
  • звідки дізнаватися про тренди і як стати трендсеттером?
  • свіжа Комерційна аналітика на 2019-2020 рік від провідних агенств, що займаються прогнозуванням трендів.
  • тренди в digital-маркетингу.
  • тренди в SMM.
  • тренди в Instagram.
Максимум користі.

Без води і тільки максимум корисної інформації без неперевірених фактів. В основі вебінару лежить Комерційна аналітика.
Добре структурована теорія.
Ви дізнаєтеся не тільки, що буде популярно в 2019-2020 році, а й самостійно зможете будувати прогнози розвитку в своїй ніші на 2-3 роки вперед.

спікер Анастасія Максимова
  • я блогер і практикуючий фотограф, тому знаю, як робити контент, який працює в Instagram.
  • На моєму рахунку понад 100 комерційно успішних зйомок, які окупилися за перший тиждень після публікації.
  • У мене пройшло навчання більш, ніж 3500 чоловік, і 70% моїх учнів швидко демонструють відмінні результати при виробництві контенту.
  • випускники моїх курсів отримують комерційні пропозиції про співпрацю та зйомку контенту для Instagram від брендів
я більше 5 років співпрацюю зі світовими агентствами з прогнозування трендів і витрачаю на комерційну аналітику більше $10 000 на рік.
https://privatelink.de/?https://mamauraganastudy.ru/beintrend
 
Угорі