Що нового?

Придбаний [melannett] Базовий марафон. Оновлений (Анна Мельникова / Аннетт)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 74.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Старт: 25.07.2022.
Тривалість - 3 тижні.

легендарний базовий МАРАФОН ліг в основу всіх марафонів краси, які вже пройшли понад 500 000 чоловік.

Це потужний курс по експрес відновленню здорової спини! Виправимо поставу і плечі, приберемо затискачі грудної клітини, хребта, попрацюємо з набряком, щоб продовжити молодість і красу вашого обличчя.

На марафоні я покажу вам мої авторські вправи, поділюся практиками і досвідом! Ви змінитеся і полюбите себе з новою силою-обіцяю!

Кому він потрібен?
Якщо коротко-абсолютно всім:⠀
  • Тим, хто ніколи не проходив базовий.
  • Тим, хто проходив базовий, але запустив себе і похеріл всі божественні результати.
  • Всім, хто не хоче спостерігати в'янення своєї краси в дзеркалі (поплив овал, брилі, носугубки, в'яла шия, зморшки, друге підборіддя та інший "набір").
  • Всім, у кого лордоз, кіфоз, остеохондроз, проблеми з поставою, хронічні болі в спині, грудях, плечах і шиї.
  • Всім, у кого відсутня шия.
  • Всім, у кого є загривок (вона ж вдовій горб).
  • Всім, у кого часто болить голова, мушки в очах, шум у вухах, мігрені та ін Марафон омолоджуючий не тільки візуально, він ще й оздоровлює, і підтвердження тому тисячі відгуків.

Базовий марафон - це найшвидший і найлегший з моїх марафонів, що займає мінімум часу і дає бомбічні результати.

Він всього за 3 тижні вирішить весь набір ваших невдоволень собою і навіть трошки більше: підтягнемо овал обличчя, позбудемося другого підборіддя і мішків під очима, зженемо набряки, повернемо шкірі тонус і свіжий вигляд, піднімемо повіку, розгладимо лоб, межбровку, носогубку і "гусячі лапки", випрямимо спину і розправимо плечі, піднімемо груди, зменшимо холку і зробимо шию як у єгипетських богинь.

Всі вправи дуже прості і зрозумілі, приділяйте їм всього 20-40 хвилин в день і через 3 тижні ви побачите в дзеркалі найкращу, найсвіжішу і найкрасивішу версію себе.

  • Кожен ранок починається з відео уроку - просто повторюй за Аннетт!
  • На наступний день тебе вже чекають нові вправи, ти їх освоюєш і додаєш до вивченого раніше.
  • Таким чином, до фіналу марафону ти отримуєш повний комплекс вправ, який дозволить і надалі вдосконалювати свою поставу і обличчя.
про мене
Привіт!
я Анна Мельникова (або Аннетт) і я знаю про наше з тобою тіло стільки, що абсолютно точно можу тобі допомогти.
Я піонер в Instagram в області природного омолодження обличчя та оздоровлення тіла.
Я вивчаю, пробую на собі, колекціоную і вдосконалюю кращі методики всіх часів і народів по збереженню і поверненню краси і молодості.
Я не маг і чарівник - просто я знаю, як працює наше тіло. Я люблю робити, а не говорити. Тому мої курси і марафони - це вичавка, есенція практики без "води". Я показую-ти робиш, дивишся в дзеркало і... бачиш результат.

https://privatelink.de/?https://melannett.ru
 
Угорі