Що нового?

Набір учасників Nordic Light. Північне світло: принципи освітлення скандинавського житлового інтер'єру (Катя Карлінг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 15
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 51 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 74219


світло в Nordic style – це ціла філософія. Не забувайте, головне в інтер'єрі в скандинавському стилі – це людина, і все повинно бути в першу чергу підпорядковано його зручності.

Розумний підхід до проектування освітлення робить і роботу, і відпочинок в будь-якому просторі комфортабельною. У чому ж секрет такого підходу? Як змінюються джерела і рівні освітлення, їх число в залежності від різних приміщень житлового простору? Які види джерел підбирати для яких завдань?

На всі ці та ще багато питань відповість Катя Карлінг, дизайнер інтер'єрів і креативний директор дизайн-студії MONOGRAM в Стокгольмі. В рамках вебінару вона поділиться секретами, корисними порадами і дасть рекомендації по влаштуванню освітлення в інтер'єрі!

теми, які будуть розглянуті на вебінарі:
  • Північне світло: природа і традиції.
  • природне і штучне освітлення будинку.
  • види джерел освітлення та їх використання.
  • Роль освітлення в дизайні інтер'єру.
Практика:
  • розбір світлового сценарію кімнати на конкретних прикладах інтер'єрів учасників вебінару.
спікер - Катя Карлінг – дизайнер інтер'єрів, креативний директор власної дизайн-студії MONOGRAM в Стокгольмі.

Дизайнер з 20-річним досвідом, переможець конкурсів "Дизайнер року 1997" (Союз дизайнерів Росії, Москва), "Краща вітрина року 2010" (вистака Collection Premiere Moscow, Москва). Працює над різними проектами в області дизайну і декору інтер'єру в Росії і Європі. Є експертом в області скандинавського стилю в інтер'єрі і автором публікацій в різних профільних виданнях.

"Я обожнюю скандинавський стиль, тому мені хочеться розповісти про нього якомога більшій кількості людей.

Я б назвала свою роль "перекладачем зі шведської дизайнерської на російську людську". Завдяки вільному володінню шведською мовою я маю доступ до великої кількості інформації про скандинавський стиль з першоджерел.

Шведський дизайн - Один з важливих експротних продуктів.
Разом з тим, внутрішній дизайн-ринок цієї країни величезний. Інтерес до дизайну, навіть серед самих шведів, постійно зростає. Тому в Швеції так багато якісних цікавих інтер'єрних видань. І я дуже рада, що маю до них доступ."Катя Карлінг
https://privatelink.de/?https://designschool.ru/courses/webinars/nordic-light-severnyj-svet-printsipy-osveshheniya-skandinavskogo-zhilogo-interera/
 
Угорі