Що нового?

Набір учасників [Oh! my dog!] Грумінг (Таня oh!my dog!)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ОН-ЛАЙН КУРС по грумінгу
OH!MY DOG!

грумінг
6 показових відео (йорк, ши-тцу, Шпіц, стрижка кішки, вичісування і миття кішки, Азіатська стрижка)
список використовуваних інструментів + відео-огляд

КОНТЕНТ
контент для грумера: фото (на що знімати, як знімати, де обробляти)
Тексти (як писати цікаві пости, про що писати)

психологія
ніжно торкаємося (наскільки мені дозволяє відсутність психологічної освіти) теми психології грумера: чому ми не любимо себе, звідки ростуть ноги у фрази "чим більше я дізнаюся людей, тим більше люблю собак" і так вона зворушлива, чому грумери так люблять створювати собі кумирів, знецінювати себе, лаятися на форумах, і багато іншого

для кого підходить наш курс:
  • ви хочете підвищити вашу кваліфікацію
  • ви практикуючий грумер із середнім рівнем стрижок, який бажає перейняти досвід у колег
  • ви хочете підтримки від більш досвідчених грумерів
  • ви не впевнені у своєму професійному скілле, хочете отримати зворотний зв'язок, підтримку
  • вам цікаво, як стригти красиво, використовуючи мінімальний набір інструментів
  • я стрижу ножицями з Аліекспресс за 1800 рублів і філерами ТАА за 6000 рублів і впевнена, що грумеру не обов'язково мати
  • величезний арсенал інструментів
  • ви думаєте, що добре стригти можна лише володіючи величезним талантом
  • я впевнена, що стригти красиво може кожен (головна умова - це відповідна психіка)
  • я використовую одну техніку стрижок, я не вмію правильно тримати ножиці, філери - мої найкращі друзі
  • але стрижки свої люблю, ну красиві вони, що поробиш
Кому не підходить наш курс:
  • у вас високий рівень стрижок
  • даний курс розрахований на середній рівень, коли ви вже можете самостійно підстригти собаку, і Вам цікаві лайфхаки і техніки інших грумерів
  • ви шукаєте майстер-клас з породного грумінгу
  • хочеться відразу позначити, що наш курс про те, як ми стрижемо тварин кожен день
  • поки що нас мало цікавить світ породного виставкового грумінгу, відповідно, ми в ньому не розбираємося і не позиціонуємо себе як людей обізнаних
  • тут звичайні салонні стрижки , як ми їх бачимо, всім Піс
  • ви новачок і за допомогою даного курсу хочете навчитися грумінгу
  • даний курс не навчить грумінгу (для цього Вам необхідні очні майстер-класи з практичним відпрацюванням) , він швидше дасть подивитися, як ми стрижемо, поділиться технікою стрижки, покаже, що грумінг не так складний, як здається, відповість на питання, які виникають у практикуючого грумера
https://privatelink.de/?http://ohmydog.su/groomer
 
Угорі