Що нового?

Придбаний Ohuvideli. Візуальний продюсер. Тариф Ох-взгянул (Маріанна Лебедєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6614 ГРН
Учасників: 0 з 37
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 185.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

xrumt47

New member


Освой навички візуального продюсування за 7 тижнів і отримай свіжий погляд на продажі через візуальний маркетинг

Головна мета блогу

зацікавити, дати емоції.
Головна мета бізнесу-продати.


Блог, як бізнес

Об'єднує ці цілі і виходить"продавати почуттям, своїми очима"

50 % - охоплення в сторіс, яких мені вдалося домогтися за допомогою візуального маркетингу

400 - людина вже розкрили свою унікальність і використовують інструменти візуального маркетингу в продажах

X2 - середнє зростання в доході у моїх наставляємих після роботи над візуальним маркетингом в блозі

Візуальний маркетинг допомагає швидше сприймати інформацію, викликати емоції, звертатися до чуттєвого досвіду людини і формувати цінності

Картинка миттєво впливає на людину на когнітивному та емоційному рівнях


візуальний продюсер використовує інструменти візуального маркетингу для підвищення:
- впізнаваності
  • Лояльності
  • Охоплення
  • Продажів в блозі


ти зможеш розкрити свій потенціал

Хто такий візуальний продюсер?

візуальний продюсер — це абсолютно нова професія, про яку ще не встигли заявити в Instagram.

Візуальний продюсер завдяки емоціям, візуалу і знанням технік продажів допомагає виділитися серед конкурентів — собі, експертам, брендам.

Простими словами - "продає очима".

Для чого мені це потрібно?

1. Блакитний океан
На даний момент Маріанна єдина, хто займається візуальним продюсуванням в Instagram в такому вигляді, а це означає, що є можливість зарекомендувати себе в розвивається професії на роки вперед

2. Синестезія
Можливість задіяти в контенті всі 5 органів почуттів і створити 3D-ефект від контенту в блозі

3. Свій унікальний стиль
Навички візуального маркетингу допоможуть тобі краще зрозуміти себе, витягнути смисли і виділитися на тлі конкурентів


програма:
15 блоків – 15 кроків до розкриття унікальності та продажу через візуальний маркетинг

Синестезія
Емоції
Візуальний канал і НЛП якір
Аудіальний канал і НЛП якір
Кінестетичний канал і НЛП якорення
Інструменти для візуалу
Трендвотчинг
Смисли людини
Сторителлинг
Болі аудиторії та психотипи
Сюжетні лінії
Метафори в прогревах
Кольори
Перформанс

Кожен з нас унікальний, прийшов час втілити своє бачення

Старт: 14 квітня
Тариф: Ох-17 990 р (включає в себе 15 блоків)

Автор: Маріанна Лебедєва
Я починаю нову еру в Instagram
Ти зі мною?

У числі успішних кейсів Little Big, Олександра Мітрошина, Sobaka.ru та ін.

"Розрізняю запахи за кольорами, відчуваю слова на смак і якби я була кольором,
то помаранчевим. Я синестетик і мабуть найважливіше, що я можу дати вам — надивленість, почуття кольору, натхнення і знання візуального маркетингу, які виведуть ваш візуал на новий рівень."

https://ohuvideli.ru/stories
 
Угорі