Що нового?

Придбаний [olganebloger] Живий хліб (Ольга Єременко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 975 ГРН
Учасників: 1 з 56
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 18.1 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
живий хліб - жива енергетика!
Щоб підібрати оптимальну рецептуру смачного безглютенового хліба на заквасці, мені знадобилося 1,5 року.
Але результат перевершив всі очікування!
Всі, хто пробував його, не вірили, що це хліб без глютену.
А пробували його багато, тому що я пекла його і вдома і в проф.пекарні. Він продавався в Чехії і його замовляли в Німеччину і Англію.
Тому що ті, хто з якоїсь причини виключили глютен з раціону, вже зіткнулися з тим, що б/г хліб в магазині просто не їстівний, а про користь і мови бути не може. У складі магазинного б/г хліба багато крохмалів, дріжджі, загусники та інші "радості" харчопрому.
Мій хліб:
Без глютену
Без дріжджів
Без крохмалів
Без яєць
Без молочних продуктів
Але з ЛЮБОВ'Ю і корисним складом.
Адже в основі хліба зелена гречка і льон, а ферментація відбувається природним способом на заквасці.
Приготування хліба дуже захоплюючий процес, якщо заздалегідь знати всі нюанси.
ЯК НАРОДИВСЯ ЦЕЙ ІНТЕНСИВ?
У своєму блозі я розповідала про кулінарні експерименти з хлібом і багато читачів дааавно чекали цей курс.
Але я все не знала як підступитися...
А коли в підсумку почала записувати відео уроки, то через тиждень зйомок з'ясувалося, що через технічну неполадку все відео виявилися без звуку..
І я зрозуміла, що щось потрібно робити інакше... Адже нічого не відбувається просто так.
Мені пропонували зробити відео без звуку, накласти титри і тут я усвідомила, що я не хочу, щоб мій курс був "німим", я не хочу просто продавати відео, а вийде хліб чи ні, знайдете ви час подивитися або термін доступу закінчиться і народиться тільки почуття провини за черговий непроглядний курс.
Ні! Я ХОЧУ, щоб мої рецепти ЖИЛИ і знаходили новий будинок.
Тому я вибрала формат інтенсиву в режимі реального часу, з доведенням до результату. Я не бачу сенсу розтягувати курс на місяці, адже всього за тиждень можна навчитися пекти смачний хліб.
Цей інтенсив це не запис десь там, це живе спілкування і енергетика!
Тому запрошую Вас на тижневий інтенсив з випічки безглютенового хліба на заквасці, де я поділюся всім своїм досвідом і навчу пекти смачний і корисний хліб.
Разом зі мною в режимі реального часу за 7 днів ви:
  • з нуля виведете закваску для випічки
  • дізнаєтеся тонкощі і секрети виведення б/г закваски
  • розберетеся в інгредієнтах і їх властивості
  • підберете форми для випічки
  • спечете той самий хліб
  • зрозумієте як доглядати за закваскою, щоб вона стала "вічною"
весь цей тиждень я буду на зв'язку в чаті телеграм.
Відповім на всі виниклі питання по темі.
Розберемо всі можливі помилки і складності.
Я хочу, щоб у кожного вийшов смачний хлібець, адже особисте спілкування це сила.
Так як у мене немає кураторів і помічників, я особисто відповідаю кожному, то кількість місць обмежена, встигніть зайняти своє
Старт 18 січня.
Запрошую вас почати новий рік з власним домашнім хлібом і новим навиком!
ФОРМАТ:
збираємося в закритому акаунті Instagram
всі зустрічі проходять в режимі онлайн в прямому ефірі (записи збережуться і ви зможете подивитися в будь-який зручний час)
ПЛАН:
1й день-знайомимося і разом замішуємо закваску з нуля
обговорюємо і готуємо інгредієнти для хліба, форми для випічки
2й-5й день-ведемо закваску, вирішуємо виниклі питання по ходу, готуємо суху суміш
6й день-випікаємо хліб разом зі мною в режимі реального часу
7й день-дегустуємо, при бажанні випікаємо знову і розбираємо всі складнощі
(1й-5й день потрібно буде мінімум Вашого часу для виведення закваски, на 6й день на випічку знадобиться більше часу, але в будь-якому випадку, ви можете проходити весь процес в зручному для себе режимі)
Доступ до інтенсиву зберігається протягом 3х тижнів після закінчення.
ЧОМУ ТРИ ЦІНИ? В ЧОМУ РІЗНИЦЯ?
Тому що ми всі живемо в різних країнах, умовах і життєвих ситуаціях.
Ви самі вибираєте цінність, яку готові вкласти в себе, в свої нові навички.
Наповнення інтенсиву однаково і відповідає максимальній цінності, але я хочу щоб він був доступний кожному.


https://efir.cz/shop/intensiv-zhivoj-hleb
 
Останнє редагування модератором:
Угорі