Що нового?

Придбаний Online курс "Самомасаж живота" (Тимофій Кармацький)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3640 ГРН
Учасників: 4 з 87
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 43.5 ГРН
5%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Самомассаж живота (Тимофей Кармацкий)


самомасаж живота – це найпопулярніший і перевірений часом семінар з оздоровлення.
І не просто так, адже він включає в себе роботу з усім організмом і покращує стан при будь-яких проблемах зі здоров'ям. Що б не відбувалося з вашими органами-спазми, набряки, опущення та інші механічні порушення, все це можна і потрібно виправити за допомогою самомасажу

Я проводжу живі семінари з самомасажу живота вже більше 6 років і сам постійно навчаюся. У свій семінар я зібрав найефективніші практики різних російських та іноземних шкіл. Головна особливість цих практик в тому, що освоїти їх може будь-хто, без медичної освіти, досвіду і спеціального обладнання.
Тепер самомасаж живота доступний у форматі онлайн.

особливості:

  • 7 відео-уроків - для зручного і послідовного навчання курс розбитий на теми.
  • проста подача матеріалу - від теорії до практики. Без води, зайвої інформації і складних термінів.
  • безпечне використання - ви нічого собі не пошкодите і не передавите. Техніки абсолютно безпечні.
  • домашнє використання - Все, що вам потрібно для проведення масажу, це свої руки, телефон або пляшка.
  • Без медичної освіти - Курс доступний в освоєнні всім бажаючим, але також буде цікавий і медикам.
  • закриті прямі ефіри - кожен місяць я проводжу ефіри для учнів, щоб розібрати питання по курсу.
  • якісні записи - все видно з різних ракурсів і добре чутно, показано на моделі і на собі.
теми та уроки онлайн-курсу:

  • грудо-черевна діафрагма
  • печінка, шлунок, підшлункова залоза та селезінка
  • черевна аорта, нижня порожниста вена, клубові артерії та вени
  • Тонкий і товстий кишечник
  • нирки, сечоводи та сечовий міхур
  • органи малого тазу
https://karmatsky.com/selfmassage_online
 
Останнє редагування модератором:
Угорі