Що нового?

Набір учасників [Panfer] Чоловіча прокачування в умовах апокаліпсису (Олександр Панферов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 33
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
літо почалося господа!
Саме час знайомитися з красивими дівчатами.
Чим сонячніше на вулиці, тим коротше спідниці.

Два місяці ув'язнення будинку і багато відвикли знайомитися. Все частіше отримую питання: Як знайомиться з дівчатами після цього апокаліпсису?

Світ не буде колишнім.
У людей нові обмежує переконання: наживо не познайомиться, Дівчата на вулиці шугаються і тд

Тим часом, чоловіки студенти які роблять правильні знайомства проводять побачення і зближуються з дівчатами.

Я впевнений, якщо зміг одна людина зробити то другий теж зможе, питання в підході! Я в цьому допоможу, з тебе слухати уважно і виконувати домашнє завдання !


програма курсу:

  1. Страх підходу, звідки він береться і як його подолати щоб почати знайомитися
  2. правильна підготовка, вчимося себе грамотно презентувати
  3. вуличні знайомства від А до Я
  4. зовнішня прокачування, робота з гардеробом
  5. знайомства для фаста нюанси і особливості
  6. Як створювати сексуальний контекст в побачень
  7. секрети чоловічої харизми, як стати чарівним
  8. структура виклику та запрошення на побачення
  9. Як провести побачення у себе вдома
  10. Прожим і проходження перевірок
  11. техніки сексу, щоб закохати її
  12. розбір невербалике-жестикуляції при знайомстві
  13. Які якості треба в собі прокачувати і як
  14. план особистого розвитку на три місяці
  15. жіноча психологія-чого хочуть дівчата
  16. Знайомства в тіндері від А до Я
  17. Що таке міні відносини
  18. Як вибрати партнера для життя
  19. Як підняти собі ціну при знайомстві

мене звуть Олександр Панферов і все своє життя я присвятив мистецтву спокушання. Я в темі з 2004 року. Мені було 14 років, і ми просто робили підходи, тоді я ще нічого не знав про флірт і взагалі жінок. Як зараз пам'ятаю свій перший підхід, коліна тремтіли. Так ще тривало два роки, друзі попутно закинули цю справу, а я продовжив, не пам'ятаю вже чому, але продовжив знайомитися з дівчатами. Потім мій одногрупник сказав, що те, чим я займаюся вилилося в цілу самостійну науку


Старт 22 червня о 20: 00



Продажник:


https://privatelink.de/?https://vk.com/@panfer_pua-muzhskaya-prokachka-v-usloviyah-apokalipsisa
 
Угорі