Що нового?

Придбаний [Pastry is magic] Паска з крем-чіз (Ніна Тарасова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 1 з 8
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 95.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



Наближається прекрасне свято "Великодня", а це значить у всьому світі у нас на перший план виходять різноманітні" Булки " та інша здобна випічка. Кожна країна підносить свої традиційні частування, віддаючи данину традиціям століть. У Росії-це безперечно"паски". Зараз у нас є доступ до випічки, властивої різним культурам: "Хрестові булочки", "кассати", "Коломба", хтось навіть робить "Панеттоне" (не дивлячись на те, що він тільки має схожий з нашим "паскою" зовнішнім виглядом, але це різдвяна випічка в Італії). Але Паски... їх або люблять чи ні, ніхто не дотримується нейтралітету.
І рік за роком я намагаюся покращити свою версію ідеального пасхального десерту. І знаю не з чуток, що слабкість до цієї здобі необов'язково йде в комплекті з дотриманням релігійних ритуалів, зате, освоївши приготування перевірених часом технологій, можна радувати себе такими десертами цілий рік! За великодньою випічкою, не без причини закріпилася слава складнокомпотентних і багатогранних страв. І я хочу поділитися з вами своїми напрацюваннями, своїми відкриттями в цьому напрямку. У цьому уроці я покажу вам своє "пасхальне бачення " - Сучасний"паска". Це буде особливе тісто, що отримується завдяки доопрацьованій версії замісу. Воно, як шовк по текстурі, і дуже близьке до "панеттоне" по легкості. Але все ще залишається нашим паскою. Той ідеальний союз текстур і смаку, над яким я так довго працювала. Ви не залишитеся байдужі до цієї сучасної версії з легким сирним присмаком і найніжнішою, трохи вологою текстурою.

Хто веде онлайн-уроки:
Ніна Тарасова
Кондитер-художник, амбасадор таких світових компаній, як:

  • французької компанії "Le Nouve au Chef" (уніформа для шефів);
  • бельгійського шоколаду"Cacao Barry";
  • професійної кухонного начиння Bergner і Cook&Chef Institute;
  • французького пюре ravifruit
  • іспанської компанії Sosa Ingredients.
  • особа WorldSkills 2019.
випускниця Ecole Nationale Superieure De La Patisserie (вищого навчального закладу у Франції, школи Олена Дюкасса і Ів Тюр'є), консультант у сфері кондитерської майстерності, автор кондитерських колонок в журналах і книги "по дорозі з карамельних платівок", "а у нас є печеньки" і "ідеальні Macarons".




https://pastryismagic.com/easter_buns
 
Останнє редагування модератором:
Угорі