Що нового?

Придбаний [Polygon Runway] Станьте 3D ілюстратором (Roman Klco)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5203 ГРН
Учасників: 0 з 121
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 44.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


навіщо вивчати 3D?

3D швидко розвивається, і найближчим може стати хорошим інструментом діджитал дизайну. Я підготував дошку на pinterest, щоб ви в цьому переконалися. Найскладніше-зрозуміти чому конкретно потрібно вчитися. Щоб не шукати безкоштовні і розкидані по всьому ютубу уроки, щоб заощадити час, я зробив цей курс.

миттєвий результат:
Зі мною ви відразу ж переходите до практики. Протягом першої години ви зробите свою першу 3D-ілюстрацію! Ось що зробив один з учнів всього за годину.

Я не буду мучити вас довгими уроками. Ви будете вивчати тільки важливу інформацію в міру проходження курсу, і до кінця курсу ви виявите, що немає ніяких обмежень на те, що ви можете малювати. На кожному кроці я ділюся своїми особистими порадами щодо робочого процесу.

Крім того, кожна глава має спеціальний файл (вихідний файл), тому, якщо з якоїсь причини ви відчуваєте, що хочете пропустити певну главу, ви можете продовжити роботу прямо там, де починається наступна глава. Для цього потрібно завантажити исходник. Ви отримуєте максимальну віддачу від свого часу.

чому Blender?

Blender-повністю безкоштовний і якісний інструмент. Я думаю, що хлопці з Blender Foundation роблять дивовижну роботу, і останнє оновлення 2.80 просто приголомшливо. Я вірю в Blender і думаю, що це може бути першим вибором для ілюстраторів та дизайнерів, коли мова йде про 3D.

https://www.pinterest.com/romanklco/3d-in-design/?sender=269582865103062964&invite_code=5a479bb74ef5457b9828e7da72dab954
 
Останнє редагування модератором:
Угорі