Що нового?

Поповнення гаманця форуму банківською карткою

Lampa_jina

New member
Дайте будь номер карти для поповнення.
В мене не працють посилання на обменкаюа, а на фрикасе в рублях.
 

legorta

New member
Добрий день! Хочу поповнити гаманець форуму українською банківською карткою
 

bookman1111

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
хочу поповнити українською картою
 

sveta.ali

Организатор
Доброго вечора, хочу поповнити баланс картою щоб придбати курс Clip. Знімай Знімайся. Тариф Я Сам 3.0 (Tania Kulyk/Таня Кулик)
 

Amrita

Member
підкажіть будь ласка, як довго чекати, коли зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
 

Nefertari

New member
підкажіть будь ласка, як довго чекати, коли зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
вітаю. теж цікаво, як довго відповідають.
 
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
хочу попрвнити карткою
 

Arina85

New member
Вітаю! Шановні учасники клубу, у даній темі залишайте, будь ласка, заявки на поповнення гаманця форуму українською банківською карткою. З вами зв'яжеться організатор або модератор і видасть банківські реквізити картки в особистих повідомлення. Дякую.
Вітаю, хочу поповнити гаманець банківською картою
 

Zacharycem

New member
Адвокат Запорожье — юрист Запорожье. Военный адвокат Запорожье. Помощь опытных адвокатов в Запорожье и Запорожской области. Любые виды юридических услуг и консультаций адвокатов
Адвокат Днепр
Профессиональная круглосуточная поддержка адвоката позволяет держать в курсе дела и во время принимать необходимые меры. Вся информация о нас находится в реестре Адвокатов Украины, документы, подтверждающие наши полномочия, будут представлены при личной встрече.
Адвокат Запорожье. Военный адвокат Запорожье. Мы — команда адвокатов по международному, национальному и военному праву, с многолетним опытом практической работы. Наши сотрудники — члены Национальной ассоциации Адвокатов Украины, а некоторые и члены Международных обществ и организаций.

У нас нет молодых специалистов, которые на делах клиентов набираются опыта. Наша работа – это наше хобби, поэтому к каждому делу мы относимся ответственно, подбирая индивидуальный подход. Мы знаем, что нужно делать, чтобы выиграть Ваше дело.
 
Угорі