Що нового?

Придбаний [Правильный Ebay от Итальянца] Царський Бурж. Ebay, PayPal і фантастичні Shop'и

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 80000 ГРН
Учасників: 0 з 450
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 184.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[Правильный Ebay от Итальянца] Царский Бурж. Ebay, PayPal и фантастические Shop'ы

Царський Бурж. Ebay, PayPal та фантастичні шори [Курс оновлено]
Привіт.
Це мій флагманський Базовий Курс: по Ebay, PayPal і місцевим закордонним торговим майданчикам (типо Авито, які є в кожній європейській країні).
Досвіду стає все більше.
По даній темі з'явилася нова інформація. Я планую провести реструктуризацію за деякими моментами.
Будуть додані нові актуальні розділи," стара " але робоча інфа буде опрацьована.

У мене є дві особисті концепції, яких я намагаюся дотримуватися:
1. Прив'язка до трендів.
Я намагаюся просувати і продавати те що актуально. І що люди хочуть купувати.
2. Партизанські методи просування.
Пошук неочивідних і корисних способів, методів роботи. А так же пошук обходів, вирішення проблем, якщо є якісь затики.
Наприклад, якщо майданчик раптом починає думати, що Новорегам у них продавати не можна, то мій креативний розум з таким станом речей не погоджується. І шукаю варіанти, щоб було можна.
Навіщо це потрібно? Тому що, майданчик постачає нас безкоштовним буржуазним транспортом. А будь-який трафік можна монетизувати.

Продавати можна цифрові і фізичні товари. Але особисто я, продаю тільки цифрові товари, оскільки:
  • Витрат на Товар Немає,
  • Витрат на Доставку немає,
  • Витрат на Рекламу немає,
  • Витрати на Старт-незначні,
  • Ризику що вкладіться фінансово В товар, і він не буде продаватися немає,
  • Складських витрат немає,
  • Якщо знайти хоча б 1 цікавий товар, можна продавати його регулярно. На всіх майданчиках.
Все що заробите на цифрових товарах, буде ВАШЕ. 100% дохід.

Що Ви отримаєте, взявши участь у курсі:
  • Партизанські методи, створення і ведення європейських Саморегулівників. Виведення коштів.
  • Партизанські методи, роботи зі "стелс" акаунтами Ebay.
  • Варіанти розблокування облікових записів Ebay.
  • Як правильно спілкуватися з підтримкою Ebay.
  • Партизанські методи, створення і ведення саморегулювання. Виведення коштів.
  • Рекомендації по рефаунду (refound) PayPal.
  • Рекомендації по європейським шопам. Я протестував близько 30 майданчиків і вибрав найкращі.
  • Партизанські методи, роботи з шопами.
  • Craiglist," найстаріший " і дуже популярний майданчик по США. Рекомендації по роботі.
  • Шаблони діалогів. Рекомендації щодо спілкування з іноземцями.
  • Різні сервіси, які допоможуть в роботі. Наприклад, знайшов новий недорогий сервіс прийому смс.
  • Моя особиста добірка цифрових товарів близько 50 шт.яку я раніше не роздавав.
  • Рекомендації з пошуку акутального Цифрового товару для продажу.
Моя мета - зробити Курс для Людей.
Тема актуальна, перспективна і прибуткова.
Але темою треба займатися, як і скрізь у всіх сферах. Тоді буде виходити.
Особисто для мене, ця тема справжній цифровий бізнес.
Вести бізнес по-початку можна самому, а потім делегувати.
У всіх у нас знайдуться родичі або друзі, які особливо по життю нічим не зайняті.

https://t.me/italyano_chat/2609
 
Угорі