Що нового?

Придбаний "prnt scr" І СЕРВІС "yandex фотки" - 90 000 рублів (Марія Соловей)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 239 ГРН
Учасників: 0 з 24
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

50408

Кнопка "Print Screen"
Приносить мені щомісячно від 90 000 руб.
  1. Зробіть знімок вашого екрану за допомогою кнопки Print Screen,
  2. Завантажте знімок екрана в сервіс "яндекс фотки" використовуючи мій секретний алгоритм3. Заробляйте щодня від 3000 рублів.
Один завантажений знімок екрана приносить мені щодня 30 рублів. З цих розрахунків складається мій щомісячний заробіток. Якщо я завантажую в день 10 знімків ( скріншотів ), то мій заробіток становить 300 рублів, якщо я завантажую 100 знімків, то мій заробіток становить 3000 рублів. Але кожен з нас завжди хоче більшого! Тому я намагаюся працювати по 5-6 годин на день і завантажую в середньому кожен день по 250-300 знімків, використовуючи свій секретний алгоритм і заробляю щодня від 7 000 до 9 000 рублів!

1 знімок (скріншот ) екрану = 30 рублів
10 знімків (скріншотів ) екрану = 300 рублів
100 знімків (скріншотів ) екрану = 3000 рублів
1000 знімків (скріншотів ) екрану = 30 000 рублі
Переваги даної методики і чому ця методика потрібна саме вам? Ну, напевно, почнемо з найголовнішого! По-перше, цей алгоритм дозволяє заробляти в Інтернеті
Швидко, легко і прибутково
Розберемо докладно:
  1. Швидко! Прорцесс роботи завантаження одного зображення на сервіс "яндекс фотки" займає не більше 2-х хвилин для початківців користувачів! Налаштування за моїм алгоритмом займає не більше 1 хвилини! Тепер ви можете розрахувати свої сили і час, який ви будете витрачати в день на роботу моєї методикою. Відповідно, з цих розрахунків Ви зможете дізнатися, скільки ви будете заробляти в день і в середньому в місяць!
  2. Легко! Моя методика, яку я розробила 8 місяців тому, спрощена до мінімуму. Кожен, хто її вже використовує, домігся високих результатів! Трохи нижче, ви зможете побачити результати користувачів мого алгоритму.
  3. Прибутково! Кожен, хто використовує мою методику з секретним алгоритмом дій,
заробляє не менше 90 000 рублів на місяць, в тому числі і я. вважаю, що це дуже навіть гідна заробітна плата! Не виходячи з дому, працюючи по кілька годин на день.

 
Угорі