Що нового?

Придбаний Pro самооцінку (Володимир Адотік)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2464 ГРН
Учасників: 2 з 58
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 44.2 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мене звати Володимир Адотик, я психолог, психотерапевт, тренер, автор психологічного блогу, чоловік і батько. У мене за спиною більше 18 000 годин особистих консультацій і роботи в клієнтських групах, а також три успішних потоку онлайн-курсу про особисті кордону і один курс про самооцінку загальною чисельністю понад 2000 чоловік.

одні з найбільш частих питань від читачів мого блогу такі:
  • Як себе полюбити?
  • Як себе прийняти?
  • Як підвищити самооцінку?
  • Які книги прочитати, щоб полюбити себе?
    повірте, якби така книга існувала, то давно стала б бестселером і стояла у всіх на полицях зачитана до дірок. Але такої книги немає. Тому що не буває чарівної пігулки. Чудесним чином життя не зміниться, навіть після прочитання сотень розумних сторінок.

    зміна ставлення до себе — довгий і непростий процес, за який людям зазвичай лінь братися і шкода витрачати багато сил. Багатьох влаштовує, як вони живуть і як до себе ставляться, навіть якщо на словах вони цього не визнають.

    Уявіть, що обсяг любові до себе-це рахунок в банку. Чим він більший, тим краще ви до себе ставитеся. Якщо рахунок невеликий, більшість з нас чекає дива або виграшу в лотерею, які різко збагатять нас і змусять відчувати себе по-новому. Але реальність інша.
    Для того, щоб рахунок ріс, потрібно робити вклади кожен день. Невеликі, але регулярні. І тоді через рік на рахунку буде в десятки і сотні разів більше, ніж є зараз. А потім ще й відсотки почнуть набігати.

    Цей курс-великий експеримент. Експеримент для людей, готових змінювати мислення і робити вклади у власну цінність. Якщо це про вас, я вас запрошую!

    За результатами першого потоку хочу сказати, що курс непростий і глибокий. І він вимагає від вас вкладень: як тимчасових, так і емоційних, тому що ми будемо рухати основи, будемо розбирати базові речі, про які нібито багато хто знає, але не можуть застосувати до свого життя. І якщо ви готові глибоко досліджувати себе, то Вам сюди.

    ми будемо змінювати самообесценивающее поведінку, ми будемо вчитися застосовувати на практиці таке кліше як" прийняття себе", ми будемо вирощувати чутливість до себе, повертати відповідальність і качати усвідомленість. І дізнаємося скільки у нас є важливих прав, про які ми забули або розучилися користуватися.

    Формат курсу:
    Лекції * вправи * відповіді на питання
    Курс триває 4 тижні (субота та неділя-Відпочиваємо)
    Кожен будній день буде даватися аудіолекція і вправи для усвідомлення і відпрацювання навичок.
    На лекції та вправи вам в середньому буде потрібно близько 60 хвилин в день.
    Ви завжди можете виконувати вправи і слухати лекції у вашому темпі. Після курсу доступ до лекцій і завдань буде ще протягом декількох місяців.
    Додатково буду давати відповіді на ваші запитання в загальному чаті в Telegram.

    http://adotikpro.by/?page_id=645
 
Останнє редагування модератором:
Угорі