Що нового?

Придбаний [Pro scalping] Скальпінг на FORTS і CRYPTO (Ігор Максимов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5512 ГРН
Учасників: 5 з 103
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 55.7 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор



скальпінг на FORTS і CRYPTO [ігор Максимов]
Що є скальпінг?
Скальпінг-це найвище розуміння ринку. Це аналіз дій учасників ринку і тих процесів, які в ньому протікають.

що входить в курс ?
Чітко викладена торгова система в курсі немає теоретичної інформації за типом " Що таке біржа?", "Хто такий брокер?"і т.д. в курсі виключно торгова стратегія і практичні заняття.

тільки якісні матеріали тільки суть: формації які я використовую кожен день, і які стабільно день за днем приносять прибуток. Ніякої води на історії. Всі патерни будемо відпрацьовувати на живому ринку для наочності.

Подальша підтримка у будь-якого новачка періодично виникають питання. Після курсу Ви отримуєте можливість в будь-який момент задати питання, порадитися по ринковій ситуації або обговорити свої угоди.

Чому саме скальпінг ?
Почати можна з маленького депозиту. Як правило новачки не володіють великими грошима. Найоптимальніша стратегії в даному випадку-скальпінг. Тільки скальпінг може забезпечити стабільний дохід, при невеликому стартовому депозиті.

легкий в розумінні.займаючись скальпінгом, ви будете здійснювати десятки, а то й сотні угод в день. А це, в свою чергу, досвід. Погодьтеся, складно навчитися торгувати прибутково, здійснюючи одну-дві угоди в тиждень. Скальпінг в цьому плані ідеальний вид торгівлі для новачків.

Безпека.Головне правило скальпинга - "давати прибутки рости, а збитки різати на корені". Скальпінг я з упевненістю можу назвати найбезпечнішим видом торгівлі.

висока прибутковість на маленьких депозитах.
Хороший скальпер робить до 100% на депозит в місяць. Навряд чи будь-який інший вид торгівлі зможе показати подібний результат.

https://www.proscalping.com/scalpingrts
 
Останнє редагування модератором:
Угорі