Що нового?

Придбаний [Проектуємо із задоволенням] Курс з розрахунку залізобетонного каркаса (Ірина Михалевська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1747 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

З чого складається курс?

Це 30 відео, в яких я детально, крок за кроком демонструю виконання розрахунку каркаса будівлі спочатку в Мономасі, потім імпортую його в ліру і роблю остаточний розрахунок там.

В ході розрахунку давала необхідні пояснення, щоб було зрозуміло не просто, на які кнопки натискати, а як при цьому аналізувати, на що звертати увагу в ході розрахунку, які тонкощі і нюанси важливо не упустити.

У той же час, я не грузила глибокими смислами. Головний фокус був на простоті освоєння, щоб початківцю було легко пройти курс і отримати потрібну для розвитку базу. Розрахунок без сейсміки і нелінійності. Рівень - для початківців.

ЩО Є В КУРСІ?
  1. побудова каркаса будівлі, завдання навантажень, моделі грунту, різних варіантів фундаментів (пальовий, на природній основі).
  2. окремий розрахунок всіх типів конструкцій в підпрограмах Мономаха – перекриття (з розрахунком на продавлювання), колони, стіни, фундаменти.
  3. Попередній розрахунок всієї будівлі з пошуком того, що не проходить за розрахунком і рішенням, що з цим робити.
  4. вказівка тих слабких місць, на які варто звертати пильну увагу в ході розрахунку.
  5. Аналіз результатів розрахунку із зазначенням, на що і де звертати увагу, про що взагалі результати розрахунку можуть нам сказати (щоб не було такого – розрахунок я зробив, а отримав-то що?).
  6. Аналіз армування з поясненням всіх нюансів, що взагалі з цими результатами робити і як перевести мову розрахункової програми на мову креслень.
ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ, ПРОЙШОВШИ КУРС?
  • Розуміння алгоритму розрахунку і вміння застосувати його на практиці
  • Навичка швидко створювати розрахункові схеми і аналізувати каркас
  • Позбавлення від страху новачка і легкий старт в розрахунку конструкцій
  • Спокій-я роблю все правильно і нічого не втрачаю
  • Можливість заробляти розрахунками, а це не мала добавка до доходу інженера
Пропоную вам свій АЛГОРИТМ розрахунку КАРКАСА, яким я сама користуюся:
1) вивчення вихідних даних-побажання замовника, завдання архітектора, характеристики грунтів і майданчика будівництва (наявність поруч будівель, рельєф і т. д.)
  • Тут важливо відразу відстежити адекватність бажань архітектора
  • Зрозуміти, чи реально на даних грунтах будувати цю будівлю
  • Уточнити всі плановані матеріали і узгодити це з замовником
  • Подивитися-чи достатньо в заданих плануваннях несучих конструкцій або потрібно домовлятися з архітектором
  1. попереднє прийняття розрахункової схеми і типу фундаментів
  2. перевірка прийнятої схеми шляхом швидкого розрахунку в мономасі
  3. уточнення розрахункової схеми і типу фундаментів, габаритів конструкцій, кроку несучих конструкцій і т. д.
  4. основний розрахунок в мономасі з експортом в ліру і остаточний розрахунок там.
  5. Аналіз результатів розрахунку (епюри, переміщення, робота в системі з грунтом).
  6. Розрахунок армування і аналіз результатів розрахунку армування.
  7. звірка результатів розрахунку армування з конструктивними вимогами (перевірка відсотків армування, розміщення арматури і т. п.)
https://privatelink.de/?https://vk.com/sd_ms?w=wall-67047454_626
 
Угорі