Що нового?

Придбаний Професійна обробка пейзажу, 2018 (Володимир Сковородников)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 758 ГРН
Учасників: 0 з 9
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 87.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс розділений на чотири частини і розрахований на місяць . Всі питання, які виникнуть при вивченні курсу, можна буде задати в закритій групі в ВКонтакте. Я буду регулярно спілкуватися з вами в стрічці групи, а на найскладніші питання відповідати в наступних частинах курсу і на підсумковій онлайн зустрічі. Такий режим спілкування дозволить зробити навчання практично індивідуальним.

В результаті інтенсивного навчання всі слухачі дуже серйозно піднімуть свою майстерність по обробці пейзажної фотографії, але ці ж знання прекрасно можна застосувати і до всіх інших жанрів!

Крім обробки Я буду розповідати про умови зйомки своїх кадрів, щоб максимально докладно описати весь процес в цілому: зйомка + обробка. А виконання домашніх завдань дозволить закріпити отриманий матеріал і"набити руку".

ознайомтеся з детальною програмою курсу:

1.1. Обробка знімків, це другий творчий етап після съемк
і
Як би ретельно ви не вивіряли композицію і вибирали час зйомки, обробка файлів - це нерозривний творчий процес від натискання на кнопку спуску і до готового відбитка. Я розповім, що таке зйомка під подальшу обробку або як заздалегідь передбачити кінцевий результат.

1.2. Чому знімати бажано в форматі RAW? Принципова відмінність форматів RAW і JPEG
Я завжди знімаю тільки в форматі RAW і наочно продемонструю на конкретному прикладі наскільки знімки оброблені з RAW формату якісніше, ніж зняті в JPEG.

1.3. Вчимося відбирати ті дублі, з яких можна домогтися максимальної якості
Обговоримо, що таке брекетинг, як пов'язана між собою зйомка і обробка і чому дуже важливо при зйомці правильно вибрати експозицію. Що робити, якщо при зйомці допущена помилка в експозиції? Наочно розглянемо до якої межі можна" витягнути " складні по експозиції кадри.

1.4. Софт, необхідний для перегляду і каталогізації файлів
Розглянемо популярні програми для операційних систем Windows і Mac OS. Також я розповім як правильно зберігати архіви, щоб не втратити гігабайти цінних кадрів і зупинимося на технічному оснащенні для комфортної роботи.

1.5. Основний софт для обробки файлів: Adobe Lightroom і Adobe Photoshop
Я розповім про можливості і відмінності даних програм. Поговоримо, чому краще віддати перевагу і чому.

1.6. Вивчимо панелі інструментів Lightroom і розберемося що для чого
У програмі дружній і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, але його треба добре поні

2.1. Обробка пейзажу з переднім і заднім планом
Головне завдання-виділити передній план і вирівняти плани по освітленості. Про те, як це зробити, я розповім у відеоуроці.

2.2. Обробка пейзажу з водою
Опрацюємо кадр з гірським струмком і доб'ємося "молочного" ефекту води. Вихідні для самостійної тренування додаються.

2.3. Обробка пейзажу з туманів і хмарами
У знімку з раннім туманним світанком грамотно розставимо акценти і опрацюємо найсвітліші і найтемніші ділянки на фото.

2.4. Обробка пейзажу з Заходом і Сонцем в кадрі
На прикладі яскравого заходу навчимося робити небо і сонце більш виразними. Вихідні для самостійної тренування додаються.

2.5. Обробка гірського пейзажу
В горах можна зловити найнеймовірніше освітлення і на прикладі саме такого знімка ми навчимося "діставати" з файлу найдрібніші колірні нюанси.

3.1. Огляд панелі інструментів Adobe Photoshop
Детально розглянемо основні інструменти, які буде використовувати при обробці пейзажних знімків. Ті, хто раніше знімали на плівку явно знайдуть багато знайомих можливостей.

3.2. Шари-одна з головних особливостей програми
Розберемося, для чого потрібні шари і як ними користуватися. Розглянемо на конкретному прикладі:" збільшимо " динамічний діапазон знімка за допомогою роботи в шарах.

3.3. Додаткова обробка знімків, що пройшли конвертування в програмі Adobe Lightroom
Часто доводиться "шліфувати" фотографії після обробки в Adobe Lightroom. На прикладі фотографій з попереднього уроку доведемо їх до досконалості в Фотошопі.

3.4. Збільшення або зменшення знімків у фотошопі з максимальною якістю
Розберемо на прикладі додаткового плагіна Alien Skin Blow Up Як можна збільшити фотографію до декількох метрів практично не втрачаючи якість. Також навчимося самостійно робити операції (екшени) для швидкого і коректного зменшення знімків для публікації в соцмережах.

4.1. Обробка складних по світлу сюжетів, монохромні кадри - як передати свої відчуття за допомогою "повзунків"
На прикладі обробки пейзажів, знятих в експедиції по Кавказу в квітні 2018 року я покажу, як можна цікаво обробити фотографії з туманом і снігом.

4.2. "Зшивання" панорами в програмі Photoshop і PTGui
Я покажу" зшивання " панорами в двох програмах (для порівняння) і в результаті отримаємо файл для друку фотошпалер на всю стіну.

https://privatelink.de/?http://5007.ru/landscape-retouch2/
 
Угорі