Що нового?

Набір учасників Професійний ретушер фаталізм Неон 4.0 (Макс Твен)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2203 ГРН
Учасників: 0 з 10
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 229.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вийди на новий рівень і дізнайся:
Любитель
Як створювати затребувані арти?
Як просувати свої арти і стати впізнаваним?
Де надихатися і отримувати потужне зростання в обробці?
Як робити те, що тобі подобається + використовувати тренди?

PRO
Перша порада, яка лежить на поверхні


Боєкомплект для проходження курсу
Програма Adobe Photoshop
Плагіни Alien Skin: Exposure 4, Bokeh 2.0
Набір пензлів:" Rons Condensation","Rons Steam and Smore"


Тривалість: 9 годин 10 хвилин



Зміст курсу
Курс складається з 6 уроків, об'єднаних в 6 частин і включає
6 бонусів. Ми з нуля опрацюємо 5 фотографій і детально розберемо
10 методів професійної арт-обробки і неонового підсвічування

Частина 1. Про фотографії, СВІТЛОСХЕМИ
Частина 2. КОНСТРУКТОР зачіски
Проблема більшості арт-ретушерів в тому, що вони абсолютно не вміють малювати волосся. Спеціально для моїх учнів я розробив методику, дотримуючись якої ти навчишся конструювати різні форми зачісок з реалістичною структурою.

Частина 3, заповнення кольором магія
Завдяки покроковому алгоритму дій ти побачиш, як наповнити звичайний знімок кольором. Вирішуй сам і використовуй будь-які колірні рішення, які прийдуть в голову.

Частина 4. Неонові ТАТУ
Отримай точний алгоритм накладення кольорових і світяться"боді арт". В уроці представлені два перевірених методу-детальний і експрес. Реалізуй свої ідеї і втіль в життя всі бажання замовника.

Частина 5. АРТ-ілюзія
З фотографії в арт-Творчий концепт. Створення художньої атмосфери в кадрі: обсяг, зв'язка переднього, заднього і середнього плану, на якому часто розташований головний об'єкт.

За допомогою цього методу ти збережеш максимальну цілісність своїх ідей і зможеш передати потрібний сенс.

Частина 6. Фінальна балансування
Я покажу свої лайфхаки підсумкової обробки зображення. Світло, колір, фокус-акценти, різкість, збереження. Це необхідно для того, щоб твої арти виглядали правильно.

До речі... Тут я поділюся методом, який допоможе тобі створювати арти і легально заробляти на моїх курсах.
Бонуси:
Курс складається з 6 уроків, об'єднаних в 6 частин і включає
6 бонусів. Ми з нуля опрацюємо 5 фотографій і детально розберемо
10 методів професійної арт-обробки і неонового підсвічування

Частина 1. Про фотографії, СВІТЛОСХЕМИ
Частина 2. КОНСТРУКТОР зачіски
Проблема більшості арт-ретушерів в тому, що вони абсолютно не вміють малювати волосся. Спеціально для моїх учнів я розробив методику, дотримуючись якої ти навчишся конструювати різні форми зачісок з реалістичною структурою.

Частина 3, заповнення кольором магія
Завдяки покроковому алгоритму дій ти побачиш, як наповнити звичайний знімок кольором. Вирішуй сам і використовуй будь-які колірні рішення, які прийдуть в голову.

Частина 4. Неонові ТАТУ
Отримай точний алгоритм накладення кольорових і світяться"боді арт". В уроці представлені два перевірених методу-детальний і експрес. Реалізуй свої ідеї і втіль в життя всі бажання замовника.

Частина 5. АРТ-ілюзія
З фотографії в арт-Творчий концепт. Створення художньої атмосфери в кадрі: обсяг, зв'язка переднього, заднього і середнього плану, на якому часто розташований головний об'єкт.

За допомогою цього методу ти збережеш максимальну цілісність своїх ідей і зможеш передати потрібний сенс.

Частина 6. Фінальна балансування
Я покажу свої лайфхаки підсумкової обробки зображення. Світло, колір, фокус-акценти, різкість, збереження. Це необхідно для того, щоб твої арти виглядали правильно.

До речі... Тут я поділюся методом, який допоможе тобі створювати арти і легально заробляти на моїх курсах.
Продажник:
https://privatelink.de/?https://photoshop-master.org/disc282/
 
Угорі