Що нового?

Придбаний [Prolove] Володар жіночих оргазмів. Пакет-Платинум (Дмитро Свиридов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5662 ГРН
Учасників: 3 з 32
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 184 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
за 14 днів ти отримаєш 10 років мого досвіду роботи в салонах еротичних масажів
У своїй роботі я використовую елементи баллійського, тайського, боді, Йоні та інших масажних технік. Ти зможеш відчути на смак кожен елемент цього мистецтва
в курс увійшли кращі техніки еромасажів перевірені більш ніж на 4000 жінок
Я збирав по крихтах знання цього стародавнього мистецтва любові. Перевіряв як вони працюють на різних жінках і залишав тільки ті, що безвідмовно задовольняють будь-яку жінку
все навчання проходить на живих жінках. Ніяких манекенів
Курс складається з теоретичних і практичних уроків. В яких я пояснюю як працює, для чого і в яких випадках використовувати певну техніку. І показую всі елементи стимуляції ерогенних зон на живих жінках. Тобі залишається тільки дивитися і повторювати
Еротичний масаж допоможе встановити теплі довірчі відносини з жінкою
Такі моменти неймовірно зближують і підвищують рівень емоційної близькості в парі.

що тобі дасть цей КУРС

Урізноманітниш свої сексуальні стосунки в парі

Дізнаєшся як розпалити "вогник" і урізноманітнити своє інтимне життя. Отримаєш робочі техніки, які внесуть більше пристрасті у відносини навіть після 3,10, 20 років спільного життя. Виведеш своє сексуальне життя в сім'ї на новий рівень — секс вже ніколи не буде колишнім
вирішиш проблеми з потенцією і передчасною еякуляцією
Зможеш довести до декількох оргазмів будь-яку жінку ще до проникнення членом. Після чого їй буде абсолютно все-одно скільки триватиме ваш статевий акт. Своє задоволення вона вже отримає І ти будеш супер-чоловіком в її очах
станеш кращим коханцем і знайдеш успіх у жінок
Прокачаєш свої секс-скіли. Всього за тиждень навчишся новим технікам, які задовольнять будь-яку жінку. Зможеш контролювати ситуацію в сексі і станеш впевненим у собі
жінки дізнаються краще свою фізіологію і можливості тіла
Відкриють в собі нові ерогенні зони і навчаться їх правильно стимулювати. Зрозуміють куди і як направляти партнера під час інтимної близькості
масажисти підвищать свої професійні навички
Опанують додатковим розумінням фізіології жіночого тіла. Вивчать нові масажні техніки. Завдяки чому зможуть розширити лінійку своїх послуг
Сексологи вивчать інструмент для лікування аноргазмії
Краще зрозуміють психологію і фізіологію жіночих оргазмів. Побачать на практиці як за допомогою масажних технік можна лікувати аноргазмію


https://privatelink.de/?https://dmitriysviridov.com/kurs-veb-2021
 
Угорі