Що нового?

Придбаний Психологія багатства + діти і гроші. Тариф-Оптимальний (Вікторія Дмитрієва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1280 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 41.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 6920

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Эврус.
Натисніть, щоб розкрити...


Мислення і навички, які підвищують рівень життя

Чи можете ви зараз купити все, про що мріялося?
Ходити по магазинах, не звертаючи уваги на цінники?

У ДИТИНСТВІ МИ МРІЯЛИ:"ОСЬ ВИРОСТУ І САМА СОБІ ЦЕ КУПЛЮ".
АБО ГРОШІ ЙДУТЬ ЗАНАДТО ШВИДКО?
ГРОШЕЙ НАЧЕБТО СТАЄ БІЛЬШЕ, АЛЕ ЗАПИТИ РОСТУТЬ...
Задумайтеся, про яку свободу вибору можна говорити,
і сьогодні виявляється, що і цієї суми вже недостатньо! Як же так?
Немає фінансової подушки безпеки, витрати перевищують доходи, ви постійно виплачуєте кредити?
якщо ми робимо вибір, постійно озираючись на свій гаманець?

Я дам вам нові інструменти, які допоможуть вийти з ситуації, що склалася і зрозуміти, як дохід залежить від мислення.

Вебінар буде Вам корисний, якщо ви:
  • кожен раз стоїте перед вибором: дозволити собі одне або інше
  • змушені просити гроші у чоловіка, погоджувати з ним витрати
  • зліться, що незважаючи на зростання доходів, гроші весь час ніби зникають
  • Крутіться як білка в колесі, але грошей більше так і не стає
  • не розумієте, що ще вам потрібно пропрацювати в собі, щоб вийти на новий рівень
  • втомилися від погоні за високим доходом, думаєте, що це не для вас
мій вебінар розрахований на будь-яку людину, яка хоче поліпшити ситуацію з фінансами — незалежно від того чоловік ви або жінка, чим займаєтеся зараз, і яка сума у вас на рахунку.

Цей вебінар більше, ніж про гроші, він дасть зміни і в інших СФЕРАХ - моє завдання - ДОНЕСТИ свої знання і запустити новий життєвий ВИТОК, допоможе змінити "психологію бідняка" на "психологію багатої людини" у відносинах, здоров'я і самовідчуття.

Вебінар зроблений ПРОСТО і ПРАКТИЧНО. БЕЗ АНТИНАУКОВОЇ КАЛАМУТІ.
Я лише представлю вам прості та ефективні методики, які в подальшому стануть успішними установками на все життя.

діти і гроші

Додатковий * вебінар!
На ваші численні прохання
28 листопада, після вебінару "Психологія багатства" відбудеться додатковий вебінар!

Завдяки цьому вебінару ви зможете навчити своїх дітей вірному ставленню до фінансів.
Часто історію про свої проблеми з грошима ми починаємо з розповіді про те, що" батьки не навчили, не показали, не пояснили "або"в сім'ї було не прийнято говорити про гроші". Іноді батьки через незнання псують свою дитину і прищеплюють безладне ставлення до грошей.
Нехай у ваших дітей Все буде по-іншому. Ви ж вчите їх чистити зуби і говорити "спасибі". Точно так само потрібно вчити їх поводитися з грошима і показувати здоровий приклад.


https://privatelink.de/?https://vikadmitrieva.ru/web/riches?utm_source=instagram&utm_medium=stories&utm_campaign=riches#rec380557046
 
Угорі