Що нового?

Придбаний [PSY2.0] Дитяча психосоматика (Тетяна Біліда)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 3 з 19
Організатор: lola_kola lola_kola
Статус: Збір коштів
Внесок: 40.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Здоров'я дітей — тема, яка традиційно викликає дуже багато питань, адже дитинство — найважливіший період, коли людина вчиться сприймати навколишній світ, отримує базові навички, засвоює правила своєї спільноти і формує свої перші основоположні стратегії. Якщо дитина буде фізично і психічно здоровий, він зможе повноцінно розкривати свій потенціал протягом усього життєвого шляху.

сучасні батьки приходять до нас в PSY2.0, щоб навчитися розпізнавати, що відбувається з їхніми дітьми, і в будь-яких ситуаціях приймати грамотні рішення, спираючись на перевірені знання. Багато дуже швидко приходять до усвідомлення того, що всі симптоми дітей так чи інакше пов'язані з психічними процесами у їх батьків. Вони починають задавати собі питання з серії: "Невже це все від мене?"," До якого віку буде цей зв'язок?", "Що робити з цією інформацією, якщо моя дитина хворіє прямо зараз?", "Як розпізнати цю підступну вторинну вигоду, адже я абсолютно щиро бажаю своїм дітям тільки найкращого і докладаю для цього всіх зусиль?".

щоб розібратися у всіх найважливіших аспектах теми дитячого здоров'я і оволодіти основними інструментами для роботи з симптомами у дітей, запрошуємо Вас на практичну зустріч з клінічним психологом, тренером PSY2.0 Тетяною Білідою! Ми розглянемо вікові особливості різних конфліктів, характерні прояви і наслідки тих чи інших ситуацій, вторинні вигоди, і звичайно ж, з'ясуємо, що з усім цим робити на практиці.

ви зрозумієте логіку процесів і дізнаєтеся про зв'язок між дитиною і батьками і виконайте ефективні практики, щоб оволодіти інструментами, які згодом зможете застосовувати як у власному житті при взаємодії з вашою родиною, так і в роботі з клієнтами.

28 жовтня, 19:00 — 21: 30
Тривалість ≈2.5 ч.
https://privatelink.de/?https://events.psy20.com/events/2415/
 

lola_kola

Организатор
Доброго дня, курс доступний, всі бажаючі отримати матеріал можете записуватися в складчіну та сплатити на карту вказану в реквізитах, після оплати обов'язково напишіть що сплатили, я переверяю оплату та відкриваю вам доступ до матеріалу.
 
Угорі