Що нового?

Набір учасників RealFlow стихія в твоїх руках (Джон Корміліцин)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Привіт мій друг! Мене звуть Джон Корміліцин і це повноцінний відеокурс за програмою RealFlow. Він розрахований для новачків і для тих, хто не розібрався у всіх функціях досконально.​

RealFlow-це програма, що дозволяє симулювати частинки і отримувати такі матеріали, як вода, пісок, сніг, мед, лава, бруд і ось це ось все... А так же програма допоможе в створенні реалістичних хвиль, океанів, стихійних лих, руйнувань, м'яких тіл і багато іншого.

RealFlow широко використовується в рекламі при створенні шоколадок Twix, Mars, Snickers і тд. У кіно, де ми маємо величезні океани, стихійні лиха і управляємо силою стихій, а також у виробництві, де необхідно показати складні процеси - такі, як в картинах "2012", "Геошторм", "неможливе".

Це пакет уроків з моєю повною підтримкою, де я веду з тобою спільний діалог і відповідаю на всі твої запитання. Знань 3D пакету не потрібно. Мій коник це швидкість. Я ненавиджу занудні і довгі повнометражки по 1,5 години, на яких ти спиш і раз по раз переглядаєш один і той же момент, тому що думав про те, "що забув купити в магазині..."

Ти освоїш програму по максимуму, ми розберемо кожну вкладку, покажу різні приклади і помилки які можуть зустрічатися. Такі курси я роблю - "як для себе". Тому вони виходять допитливі і максимально зрозумілі. Дай мені свою руку і я зроблю з тебе крутого спеца!

Теоретична частина

1. Інтерфейс і Preferences
Я покажу суть будови програми, основні можливості і розташування всього, що ти побачиш при включенні RealFlow 10.

2. Види симуляцій
У RealFlow присутня велика кількість різних підходів симуляцій рідин. Це Dyverso, Hybrido, Standart і RealWave. Про кожного по докладніше!

3. Particles
Поглиблено розберемо кожну вкладку і функцію систем Dyverso і Standart. Ти зрозумієш їх відмінність і можливості. Зможеш сам вирішувати, що підійде найкраще для твоєї творчості!

4. Hybrido і RealWave
Дуже класний Вид симуляції, що дозволяє створювати океани і реалістичне взаємодія на своєму рівні. Це потрібно тільки дивитися!

5. Daemons
Щоб ти міг керувати потоком рідин максимально по своєму. Ми розберемо динаміку взаємодії з частинками для більш класного і унікального поведінки рідини.

6. Dynamics
У RealFlow присутній Динаміка твердих і м'яких тел.наприклад щоб хвиля могла знести якусь стіну. Заглибимося і сюди!

7. Mash і анімація
В анімації немає нічого складного і я це покажу. Щоб частинки придбали форму рідини, необхідно накинути на них геометрію, під назвою Mash.

8. Експорт
Так, це дуже тонке питання. Формати, взаємодія і як взагалі все це експортувати.

9. Рендер
У RealFlow присутній власний рендер движок Maxwell. Ми зможемо швидко подивитися, що у нас в підсумку вийшло, перед експортом в основну 3D програму!
https://privatelink.de/?https://www.jcenters.store/realflow
 
Угорі