Що нового?

Придбаний [[rubicam] Ельфійський Експрес (Наталія Мінська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 13
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ось такого ще точно не було: щоб всередині Адвенту був справжній новорічний детектив. Впевнена, діти, які читають, будуть у захваті! А ті, хто ще не закоханий у детективи, можливо, закохаються після цього Адвенту. Адже тут є і захоплюючий сюжет, і смішні моменти, і дуже різні і яскраві герої-ельфи, які влаштовують ігри і дають свідчення.

З квест-адвентом "Ельфійський Експрес" вашу сім'ю точно чекає найдивовижніший і чарівний грудень. Отаке велике детективне пригода. А в процесі і зовсім непомітно ваша дитина навчиться бути уважним до деталей і вибирати з потоку інформації тільки потрібну. Класний навик, чи не так?

Готовий сценарій детективного квест-Адвенту для вашої дитини, що всередині:
  • загальна захоплююча історія, де головний герой — ваша дитина. Нехай це завжди буде на першому місці;
  • повний комплект матеріалів для друку-у форматі pdf;
  • розгортки для того, щоб склеїти дуже святковий Ельфійський Експрес і прикрасити ваш будинок.
  • незвичайні головоломки, веселі ігри та яскраві творчі завдання.
  • свідчення від ельфів — для квесту я склала цілий детектив.
  • найтепліші і душевні спогади.
  • докладний посібник , як проводити квест-адвент і як до нього підготуватися.
вік: 8-14 років
Кількість дітей: 1-4 чол
Тривалість: 14 днів — ідеально стартувати 18 грудня і влаштовувати по одній грі в день, але цілком можливо як пропускати дні, так і проходити кілька днів за один.
Формат квесту: PDF матеріали, які приходять на електронну пошту. Вам потрібно буде роздрукувати квест-адвент самостійно вдома або в друкарні. Ігри від ельфів-це 16 кольорових аркушів. Ще 8 аркушів — це красивий Ельфійський поїзд (його можна не друкувати), і 21 аркуш для чорно-білого друку.

Вчора, о 9 годині 34 хвилини ранку з таємного ельфійського села рушив Новорічний Експрес. У ньому їдуть кращі ельфи захмарною новорічної села (Розумник, Сластьона, Буркотун, Силач, поет, Скромник і Художник) і сам Дід Мороз. Вони везуть найкращі подарунки всім дітям світу. Але ось на їхньому шляху починає будувати підступи Крижана відьма. А це може означати тільки одне — хтось із ельфів в змові з чаклункою і допомагає їй. За розслідування береться ельф розумник і викликає на підмогу найрозумнішого помічника, який ще не розучився вірити в чудеса — вашої дитини. Разом вони пройдуть по вагонах ельфійського експреса, зіграють з ельфами в їх улюблені ігри, розгадають незвичайні загадки, послухають свідчення і до Нового року неодмінно розплутають цю справу.
Квест підходить для дітей 8-14 років.
Але важливо розуміти, що дитина для проходження квесту повинен вільно читати. Також йому може знадобитися ваша допомога.

Детектив-це ж коли прірва фактів, а сищик повинен вичепити головне. Це корисний навик в житті, але, можливо, з його освоєнням дітям знадобиться допомога. Адже якщо я напишу занадто легко, то буде нецікаво. Я дуже намагалася дотримати баланс. І, сподіваюся, мій дев'ятирічний досвід сюжетних квестів мені допоміг. Але комусь із дітей буде трохи простіше, а комусь трохи складніше, але щоб кожному хотілося рухатися далі, іноді потрібна допомога батьків.
Вам знадобиться ось такий реквізит:
Подвійний скотч;
Ножиці;
Ручка, олівець або фломастер;
Клейка маса або малярський скотч;
14 невеликих подарунків (тут ви самі вирішуєте, що це буде — приємна дрібниця, солодкість або якась смакота, книга, гра і т. д.);
Мандарини, намистини, гудзики, цукерки — будь-які дрібні предмети, з яких можна викласти картинку;
Маршмеллоу;
Дерев'яні шпажки або спагетті;
Телефон або планшет з доступом в інтернет (знадобиться для завдань з qr-кодами).

https://privatelink.de/?https://rubikam.ru/product/detektivnyj-kvest-advent-elfijskij-ekspress
 
Угорі