Що нового?

Придбаний [seduction-guru.ru] секрети сексу: як стати класним коханцем (Квітневий кіт)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

71306


Секрети сексуальної майстерності, які дозволять тобі стати кращим коханцем в житті будь-якої жінки!

Класно і емоційно займатися сексом може далеко не кожен чоловік. За статистикою 73% всіх відносин між хлопцями і дівчатами закінчуються, не встигнувши толком початися, тільки тому, що перший секс вийшов неякісним або не вийшов зовсім.
Я спілкуюся з багатьма дівчатами, всі скаржаться, що хлопці то кінчають швидко, то відразу засинають, практично ніхто не може нормально довести до оргазму. Десять хвилин одноманітною довбання і короткостроковий оргазм приносять лише поверхневе задоволення.
А незадоволена дівчина-це небезпечно. Звичайно, вона буде фантазувати про секс з іншими чоловіками. І з великою ймовірністю реалізує свої мрії на практиці, якщо ти не зміниш ситуацію на свою користь.

Першокласні коханці у великому дефіциті!
Для вдалого завершення спокушання, для утримання дівчини для тривалих відносин потрібно знати набагато більше, ніж знає про секс середньостатистичний чоловік.
Користуйся тим, що багато чоловіків абсолютно не обізнані, як займатися з дівчиною сексом, щоб повністю задовольнити її. Як то кажуть, ніщо так не допомагає бізнесу, як помилки конкурентів. І в нашому випадку ця приказка теж доречна.

Стань хорошим коханцем-і на багато речей дівчина просто закриє очі.

Якщо дівчина з тобою випробує струменевий або множинний оргазм, вона запам'ятає тебе на все життя і буде дуже багато тобі прощати. Тому що це, фактично, як позбавлення невинності – ефект приблизно такий же.

знаєш, що найголовніше, за що дівчина цінує чоловіка?
Ні, не за щедрість і не за багатий внутрішній світ... за його ЧЛЕН і ОРГАЗМ, який цей член може доставити.
А якщо бути точним, то саме за те задоволення, за той оргазм, який отримує жінка, займаючись сексом з цим чоловіком...

Зараз я розумію, наскільки він мав рацію!
Тільки мова тут, звичайно ж, не про розмір і не про діаметр твого інструменту. Мова про вміння ним користуватися.
Так! Якщо ти здатний дати дівчині класний, по-справжньому запам'ятовується секс-вважай, в твоїх руках потужна зброя не тільки для утримання, але і для управління і маніпулювання твоєю дівчиною.
У мене були постійні дівчата (часто навіть і не одна). Постійні дівчата завжди здогадувалися, що я їм зраджую. Багатьом я зраджував мало не на їхніх очах, але тим не менше вони мене любили і завжди залишалися зі мною, при цьому самі не зраджували.
Тому завжди пам'ятай, що чоловік може бути грубий, невірний, зіпсований до мозку кісток, але якщо він добре займається сексом і постійно присвячує достатньо часу розмов про любов і взаємини, то йому буде прощено практично все.
Феєричний секс в спокушанні-не самоціль.
Але без класного сексу спокушання втрачає будь-який сенс!
Нікому з нас не чужі найголовніші інстинкти – ні чоловікам, ні жінкам. Дівчата так само люблять займатися любов'ю, так само сильно хочуть сексу і бажають отримає оргазм, як і хлопці... і навіть (скажу тобі по секрету) вони хочуть цього ще більше, ніж ми!
Так чому б не дати нашим жінкам першокласний секс і неземний оргазм?
Чому не подарувати їм ні з чим не порівнянне задоволення від нескінченних ласк і множинних оргазмів?
Чому не стати для них емоційним наркотиком і чоловіком №1 в житті, який подарував перший в житті оргазм такої потужності?
Приваблива перспектива, правда?
Але я відмінно розумію, що" викинути " півроку-рік життя на вивчення фізіології, анатомії та психології сексу може дозволити собі далеко не кожен. А трахатись хочеться всім і регулярно. Причому бажано так, щоб від задоволення аж зуби зводило.
Саме тому я вирішив провести вебінар "секрети сексу: як стати класним коханцем", в якому я розповім про те, як правильно займатися любов'ю і отримувати незабутній оргазм.

 

Вкладення

  • 137 байт Перегляди: 2
Угорі