Що нового?

Придбаний [Seller Insiders] Створіть власний бізнес на Amazon. Тариф "Prime" (Джозеф Кіш, Андрій Головньов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 40074 ГРН
Учасників: 5 з 150
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 277.8 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Модуль №1
Пошук товару для запуску
9 годин 20 уроків

Модуль №2
Розширений пошук постачальників
5 годин 18 уроків

Модуль №3
Створення бренду
3 години 8 уроків

Модуль №4
Amazon Brand Registry
3 години 11 уроків

Модуль №5
Організація процесів
2 години 14 уроків

Модуль №6
Створення лістингу
7 годин 19 уроків

Модуль №7
Amazon Reviews
3 години 8 уроків

Модуль № 8
Falcon Heavy (набір відгуків)
6 годин 16 уроків

Модуль №9
Amazon Marketing
5 годин 12 уроків

Модуль №10
Amazon Marketing Part 2
3 години 12 уроків

Модуль №11
PPC - Pay Per Click
1 година 11 уроків

Модуль №12
Facebook Marketing
10 годин 32 уроку

Модуль №13
Google Ads Marketing
2 години 10 уроків

Модуль №14
Створення сайту на Shopify
3 години 14 уроків

Модуль №15
Огляд Seller Central
1 година 11 уроків
часті питання
  • як проходить навчання? 20 лютого Ви отримуєте доступ до Вашого Особистого кабінету, в якому зберігається весь освітній матеріал, і ви можете відразу приступити до навчання. Крім навчальних матеріалів в програму входять домашні завдання. Вони допоможуть закріпити отримані знання практикою.
  • Що таке FAQ live-сесії? двічі на місяць засновники Seller Insiders проводитимуть online зустрічі з учасниками потоку і відповідатимуть на всі запитання щодо навчання (разом 4 зустрічі). Всі інструкції по отриманню доступів ви будете отримувати по email.
    чи можу я повернути гроші, якщо передумаю вчитися? така можливість не передбачена.
  • оптимальний бюджет для початку роботи? мінімальний бюджет для запуску бізнесу за системою Private Label - $4000-6000 для одного продукту. Залежно від обраного товару сума може збільшитися.

  • чи потрібно реєструвати компанію в США?
    ні, це не обов'язково. Ви можете працювати без компанії, але в програмі ми розповідаємо про те, як зареєструвати компанію в США.

  • я погано знаю англійську, У мене можуть виникнути складності? щоб ефективно працювати і не відчувати труднощів-наприклад, під час переговорів з постачальниками, потрібно мінімальне знання англійської. Якщо у вас його немає-використовуйте Google Translate або візьміть собі помічника зі знанням англійської мови.
https://www.sellerinsiders.com/potok2021
 
Останнє редагування модератором:
Угорі