Що нового?

Придбаний [SEO] Багатофункціональна SEO-Платформа [serpstat.com] [Team, №15 на 1 місяць з 18.11.2023]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6000 ГРН
Учасників: 8 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 208 ГРН
7%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Кількість учасників в темі не обмежена, тому що в минулій темі почався вже не зовсім комфортний доступ, то дана тема буде проводитися з фіксованим внеском по 20 осіб на групу.

Увага! За участю в складчині ви автоматично погоджуєтеся з ризиками, що складчина може провалитися, доступ можуть заблокувати в будь-який момент!! Минула тема пройшла вдало

Важливе (обов'язково прочитати перед записом) : Доступ під Віндоус - через налаштований браузер. Для маку-доступ через віртуалку (віртуалку ставите самостійно). Доступом можна користуватися тільки з комп'ютера. Аккаунтом користуємося в будь-який час доби.

Serpstat.com -це SEO-сервіс нового покоління типу " Все в одному!"Професійний аудит сайтів, збір семантичного ядра, аналіз контексту, крутий Індекс беклінків і багато ін потужний інструмент в арсеналі сучасного SEO-фахівця/маркетолога!

Доступні регіони пошуку
Google: UA, RU (можливо зараз в силу ситуації в світі не оновлюється або не підтримується), BG, US, UK, CA, AU, DE, FR, ES, IT, LT, LV, BY, ZA, NL, BR, IL, DK
Yandex (можливо зараз в силу ситуації в світі не оновлюється або не підтримується): МСК, СПБ, УКР, ЄКБ

Моніторинг позицій
  1. Моніторинг всієї видачі: аналіз за ключовою фразою, а не по домену
  2. Зберігання повної історії за всіма проектами
  3. Групування ключових фраз
  4. Відстеження частки ринку і дані по розподілу трафіку між доменами
  5. Serpstat показує динаміку зміни частки на ринку
  6. Локальний пошук з точністю до міста
Аналіз зворотних посилань
  1. Зворотні посилання одним кліком
  2. Повна аналітика зворотних посилань за останні 90 днів
  3. Моніторинг посилальної маси сайтів конкурентів
  4. Визначення трастовості донорів сайту
  5. Визначення найпопулярніших сторінок сайту
Аналіз ключових фраз
  1. Глибинний аналіз по URL
  2. Аналіз пошукових питань
  3. Розподіл запитів по дереву сайту
  4. Схожі фрази
  5. Розширені фільтри
Аудит сайту
  1. Оцінка якості оптимізації сторінки
  2. Очищення сайту
  3. Можливість не упустити нові помилки
Аналіз конкурентів
  1. Аналіз усіх онлайн-конкурентів
  2. Визначення сторінок-лідерів в ніші
  3. Відстеження видимості і трендів ключових фраз
  4. Моніторинг прогресу конкурентів
  5. Семантичне ядро сайту конкурента
Швидкий аналіз будь-якого сайту з плагіном Serpstat (не використовується в складчині)
Більше не потрібно довго шукати потрібний звіт. Отримайте всю інформацію про домен натиснувши всього на одну кнопку.



Тарифи: https://serpstat.com/pay/

Ціна: тарифний план Team на 1 місяць коштує $119 + організація доступу до сервісу.
 
Останнє редагування:

mrnezoooo

New member
Доброго дня . Чи при оплаті мені відразу відкриєтся доступ до serpstat на місяць? Дякую за відповідь
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
Доброго дня . Чи при оплаті мені відразу відкриєтся доступ до serpstat на місяць? Дякую за відповідь
Доброго дня Якщо в найближчі дні хтось ще готовий оплатити, то можу організувати. Потрібні хоча б двоє оплатили. Хто ще готовий?
 

Anton_Volkov

New member
Хотів би скористатися, якщо найближчим часом теж хтось хоче. Чим швидше тім краще
 

kdedir

New member
І я готовий долучитися . Але не реагує чомусь ніяк організатор
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
можу почати збори, якщо буде 2ое сплатили. Доступ буде з 14.11.2023 на місяць. потім продовжимо на місяць
 

Квітка

Модератор
Команда форуму
так а чого чекаєте? реквізити видані давно оплачує і отримуєте доступ з 17.11.23.
 
Угорі