Що нового?

Придбаний [Shellac] Дизайн без води (Наталія Шелковська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6250 ГРН
Учасників: 1 з 92
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 70.7 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс допоможе розібратися в самостійному ремонті, подарує базові знання, навички і ви будете розуміти, як зібрати всі хочушки воєдино і отримати ремонт вашої мрії.
Кому буде корисний цей курс?
  • Тому, хто тільки що придбав або ось-ось собріается купити будинок/квартиру.
  • якщо бюджет не передбачає послуг дизайнера, а навчитися робити зручне і красиве простір хочеться
  • якщо хочеться все зробити самому
  • Тому, хто прагне освоїти нові навички і зрозуміти процес розробки дизайн-проекту.
чи треба щось знати/вміти?
Ні, курс розроблений спеціально для людей без досвіду, не вимагає спеціальної підготовки, а програми будуть зрозумілі і п'ятикласнику, і бабусі. Але потрібно мати комп'ютер або ноутбук для установки програми (за тиждень до старту почнемо підготовку, все пояснимо), а найголовніше - бажання і прагнення навчитися новому.

що буде на цьому курсі?
Правила обмірів, планування приміщення, юридичні норми, Робота в програмі з побудови планування, наповнення простору меблями, створення 3D моделі, креслення електрики для будівельників, розбір стилів, допомога при "хочу все, як це поєднати?"і при" не знаю, що хочу". Правила поєднання кольорів, матеріалів, великий блок про декор з правилами (осі, симетрія, композиція).

який буде результат?
Ви пройдете через ключові етапи самостійної розробки дизайн-проекту і завдяки набутим знанням і навичкам будете готові до ремонту.


https://www.instagram.com/shelnat/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі