Що нового?

Набір учасників [[Sponsor] Кава з банкіром-Травень 2021 (Іван Данилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 57
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Рівень для любителів глобальних ринків і деривативів.

Періодично тут будуть з'являтися коментарі за матеріалами нішевих швейцарських, німецьких, британських, японських і американських (іноді - російських) банків та інвестиційних фондів, включаючи їх Матеріали по стратегіях і напрямах інвестування.

І, звичайно, доступні всі матеріали"новинного деска"

Читання фінансової преси та перегляд " фінансового ТБ "(не кажучи вже про читання" фінансового Телеграма") - це токсичне заняття.

Потрібну інформацію доводиться буквально вирізати бензопилою уваги і волі з цілих масивів дезінформації, реклами брокерів і банків, а також піар-тез від компаній і політиків. А щоб процес був ще цікавіше, в цьому масиві зустрічається брехня, нахабна брехня і статистика. І, звичайно, це все лежить під товстим-товстим шаром дурості і журналістської некомпетентності, бо фінансові новини часто пишуть люди, які не можуть пояснити, що таке свопціон, не купили в житті жодного ф'ючерсу на S&P 500 і дуже смутно собі уявляють, чим відрізняється євродолар (Eurodollar) від курсу євро до долара (EUR/USD). Про обмеження редакційної політики та інші "дрібниці" - я чемно промовчу.
Так як у моїх читачів є запит на те, щоб бути поінформованими з фінансів і макроекономіки, але немає ні часу ні можливості продиратися крізь все перераховане вище, то я (Crimsonalter) створюю сервіс короткої аналітики і новин, з коментарями з фінансів і макроекономіки.

Кожен раз, коли я читав чергову маячню в черговому "статусному" фінансовому або мейнстрімному ЗМІ, Я говорив собі: "вийдеш на пенсію, зробиш як треба".


Про всяк випадок підкреслюю: це-короткі замітки, а не аналітичні розбори або дослідження. І тим більше-не інструкції.


Суть проекту: це за великим рахунком livestream (пряма трансляція) мого робочого процесу в плані інформації та її інтерпретацій, яка проходить через мене.


підкреслюю червоним: це-не новинна стрічка. Це аналітичні та новинні матеріали, які цікаві мені, з моїми власними оцінками. Моя "новинна повістка" може не збігатися і часто не збігається з новинною повісткою мейнстрімних фінансових і політичних ЗМІ. У цьому "розбіжності" і полягає її цінність.


Тут будуть (приблизно раз в робочий день, іноді - рідше, іноді - частіше) публікуватися:

а) незвичайні інтерпретації подій і фактів

б) важкодоступні факти

в) Нотатки про теми і тренди, які не відображені в загальнодоступному інфполі


Це можуть бути матеріали з фінансових ЗМІ (WSJ, FT, Bloomberg, Caixin, Nikkei, Handelsblatt і так далі)

Це можуть бути матеріали з аналітики швейцарських, німецьких, британських, японських і американських (іноді - російських) банків та інвестиційних фондів, включаючи їх Матеріали по стратегіях і напрямах інвестування.

Це можуть бути матеріали з галузевих журналів або звітів.

Параметри:

- Я буду "вивантажувати" сюди ті матеріали, які бачу і відбираю я сам, зі своїми практичними коментарями.

- Я не претендую на повноту освітлення (для повноти-купіть собі термінал Bloomberg)

- Я принципово не публікую "Російські інсайди" і все таке. Тобто якщо вам потрібен сервіс з чутками про те, що" Пао Павловський автобус ось-ось почне платити дивіденди " - то це не до мене.

приклади:

1) опитування з виборів президента США в проект потрапляти не будуть. А ось новина про те, що у виборчу програму Байдена вписаний пункт про інвестиції двох трильйонів доларів в "зелену енергетику" - ймовірно потрапить, з короткою оцінкою того в яку конкретно "зелену" енергетику будуть спрямовані гроші, які це проблеми може створити для акціонерів Chevron або Exxon, а також можливості для компаній, пов'язаних з "водневою економікою".

2) чутки про те, що ось-ось якийсь акціонер якогось золотошукача нарешті притисне до нігтя менеджмент і ця компанія озолотить акціонерів-сюди не потраплять. А ось коли аналітичний журнал Лондонської асоціації ринку дорогоцінних металів (LBMA) публікує модель оцінки вартості золота від колишнього керівника HSBC Global Asset Management - з розрахунками і оцінками до 2030 року - то це, звичайно, буде опубліковано.

Проект не передбачає відповідей на питання (соррі).

чого тут не буде:

0) інвестиційних рекомендацій(якщо вам потрібні рекомендації з "гарантією доходу в 100% річних" - пройдіть повз, спасибі)

1) розгорнутих аналітичних розборів якихось макротем, компаній, фінансових інструментів або торгових/інвестиційних ідей (тут будуть мої короткі аналітичні коментарі)

2) навчальних матеріалів

3) відео
найкраще, на мій смак, проект підійде наступним категоріям читачів:

0. Якщо ви отримували користь або задоволення від мого телеграм-каналу (наприклад, купили акції Полюс або взяли AMD і NVDA замість біткойнов), то, ймовірно, аналітична стрічка такого роду буде вам корисна.

1. Читачам, яким з якихось причин потрібно мати доступ до (не-мейстрімной) фінансової та економічної інформації, яка відфільтрована і інтерпретується без політичного порядку, а виключно з точки зору максимізації прибутку і мінімізації ризиків читача, цей проект може бути корисний.
https://privatelink.de/?https://sponsr.ru/crimsonanalytics/1493/Novostnoi_desk_Zametki_na_polyah_o_valutnom_rynke_budushchem_rublya_i_rossiiskih_prekrasnyh_finansovyh_SMI
 
Угорі