Що нового?

Придбаний Стильна книга PDF за годину, 2015

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 137 ГРН
Учасників: 0 з 22
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 6.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
стильна книга PDF за годину
найпростіший спосіб створення інформаційних товарів-електронні книги?
Пишіть текст в програмі Word і переводите в формат PDF.
У таку книгу дуже легко вставити свої партнерські посилання і роздавати її безкоштовно. Або відразу заробляти на продажу книги.
Що таке інформаційний товар?
Це Продаж інформації.
Де взяти інформацію в достатку і абсолютно безкоштовно?
В Інтернеті є абсолютно все. Потрібно тільки навчитися шукати і знаходити.
Багато хто скаже, як можна продавати те, що вже є безкоштовно в Інтернеті?
Все дуже просто. Інформацію потрібно знайти, відібрати, згрупувати, адоптувати, оформити і зуміти продати.
Створення електронної книги, можна порівняти з курсовою роботою в інституті або з рефератом в школі.
Скільки можна заробити?
Багато. Дуже багато.
Потрібно вибрати інформацію, яка насправді цікава людям. Не вам! А саме іншим людям. Якісно все оформити і ...
Продати 100 копій книги за ціною 370 рублів, це норма.
Як знайти 100 людей, які хочуть купити вашу електронну книгу? Скажу і покажу, але тільки в закритому співтоваристві GC. Хочете дізнатися подробиці, покваптеся стати нашими учасниками.

Але відразу хочу сказати два важливих фактори:
  1. Книга повинна бути добре оформлена, тоді не доведеться червоніти.
  2. Обов'язково повинна бути красива упаковка:
    а) 3d коробка для сторінки продажів
    б) Титульна сторінка, яка створюється з шаблону 3D коробки
приклад, такої класної книги, це робота Сергія Трошина, яку він представив безкоштовно на цій сторінці >> & gt;>> & gt;
На моє особисте прохання Сергій записав для Вас відеокурс де від А до Я, розповідає і показує, як створювати красиві електронні книги.
Як би не було смішно, але подібної інформації в Інтернеті просто немає.
Ціну на цей відеокурс Сергій поставив 740 рублів, але для всіх читачів мого сайту, зробив знижку 50% на три дні. Кому цікаво обов'язково купуйте. Я до речі, теж не до кінця розумів, як створюються електронні книги ще кілька місяців тому.
При оформленні замовлення, Ви можете додати крутий курс С. Трошина по створенню 3D коробок зі спеціальною одноразовою знижкою. А це я вам скажу 6 гігабайт найціннішої інформації з безліччю шаблонів.

 
Угорі