Що нового?

Набір учасників Стратегія 20к. Тариф Самостійно. Усі модулі. 2024 (Влада Гармаш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 25000 ГРН
Учасників: 6 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 520 ГРН
12%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Програма курсу


Модуль №1. Підготовчий етап

Підготовка – важливий етап для реалізації амбітної мети щодо набору та залучення 20 000 підписнікив за 1 місяць. У першому модулі ми поговоримо про те, що необхідно для досягнення мети, які інструменти ми будемо використовувати і як розпочати підготовку свого акаунту та продукту до запуску.
У цьому модулі ви отримаєте відповіді на всі запитання нижче:
  • У яких випадках краще видалити акаунт і створити новий
  • Як має виглядати ваша сторінка в Інстаграм
  • Коротко про всі інструменти, які використали при наборі ЦА, що працює, що варто було ще додати, а чого взагалі не використовувати
  • Скільки разів на тиждень виходити у Сторіс і скільки Reels опублікувати за 1 місяць
  • Яким має бути ваш безкоштовний продукт
Результат цього модуля
В результаті у вас не буде рожевих окулярів, ви зрозумієте, що вам потрібно зробити в найближчий час, які конкретно виконати кроки, щоб досягти власної мети з набору аудиторії та заробітку грошей.

Домашнє завдання
До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання у вказані в особистому кабінеті терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №2. Reels. Рекомендації, створення контент-плану

Reels – головне джерело безкоштовного трафіку. Без Reels неможливо рости безкоштовно. За результатами цього модуля у вас буде чітке розуміння, як саме працюють Reels, які потрібно знімати відео, чому на вашій сторінці Reels не набирають перегляди, також ви складете власний контент-план на місяць і почнете залучати першу аудиторію безкоштовно, використовуючи Reels
У цьому модулі ви отримаєте відповіді на всі запитання нижче:
  • Що таке Reels і як просуватися завдяки Reels
  • Якими мають бути Reels, щоб вони набирали десятки тисяч переглядів
  • Чому Reels перестали залітати в рекомендації
  • Як стимулювати людей підписуватись через Reels
  • Як попадати в рекомендації, алгоритми роботи
  • Складання контент-плану Reels на 1 місяць
  • Які перші Reels повинні бути на вашій сторінці для успішного просування
  • Як підбирати музику
  • Які Reels збирають найбільше зворотнього зв’язку від цільової аудиторіі
  • Як часто треба викладати Reels
  • Як знімати та зберігати в найкращій якості

Результат цього модуля

У вас є повне розуміння як скласти власний контент-план, які потрібно знімати Reels, чому відео не заходили, ви розумієте коли публікувати відео і яку музику використовувати, як краще зберігати і головне - за рахунок чого реально ростуть Reels, як побудовані алгоритми і за рахунок чого одні відео набирають десятки тисяч переглядів, а інші стоять на місці.

Домашнє завдання

До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання, у вказані в особистому кабінеті, терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №3. Авто-воронки + 10 готових шаблонів (встановлення в 1 клік)

Авто-воронки – це той самий магічний інструмент, завдяки якому за 2 тижні на новому акаунті, не розмістивши жодного разу посилання на продаж курсу в Сторіс, не публікувавши його в шапці профілю і взагалі прямо не розповідаючи про курс, я заробила більше півмільйона гривень. Це надзвичайно важливий інструмент для вашого органічного просування. Це той інструмент, який збільшить ваші охоплення на Сторіс, допоможе залучити більше аудиторії, перевірить кожного потенційного клієнта на підписку, а також продаватиме навіть коли вас не буде онлайн.
Які авто-воронки ви навчитеся створювати?
  1. Воронка з метою підвищення лояльності аудиторії та збільшення охоплень у сторіс
  2. Воронка з метою продажу (та сама, яка зробила мені продажів більше ніж на півмільйона гривень за 2 тижні)
  3. Воронка з метою залучення та набору аудиторії та з перевіркою на ПІДПИСКУ
  4. Воронка з метою залучення (створення тесту + огляд воронки «Тест з монтажу»)
  5. Воронка з метою залучення (створення тесту + огляд воронки «Тест з авто-воронок»)
  6. Вічна воронка з метою підвищення охоплень, лояльності та збільшення переглядів (розбір воронки «Афірмації»)
  7. Воронка з метою залучення безкоштовно нової аудиторії за рахунок автоматизованого процесу видачі матеріалу за репост Reels
  8. Воронка «Подкаст» - та сама авто-воронка, в яку вступили в мене понад 20 000 осіб
  9. Воронка «Передзапис на курс» - нова авто-воронка, яка дасть змогу не втратити ваших потенційних клієнтів. Як зібрати ваших потенційних клієнтів в одному місці, отримати їхні контактні дані та працювати з цією інформацією, щоб збільшити кількість тих, хто купив ваш продукт або послугу
  10. Воронка «Каталог», «Календар», «Розпродаж» - одна з найефективніших і найефектніших воронок. Воронка, яка залишить під великим враженням усіх ваших підписників. Авто-воронка дасть змогу повідомити про ваші плани, розповість про майбутні запуски, допоможе організувати продаж ваших продуктів і послуг - і все це буде повністю автоматизовано
Усі авто-воронки ви зможете встановити собі в 1 клік, витратите на це максимум 10 секунд
Ви отримаєте шаблон кожної з 10 розібраних на навчанні авто-воронок, далі ви зможете застосувати цей шаблон на свою сторінку всього за кілька секунд, після чого вам залишиться лише замінити текст на відповідний для вашої ніші.

Для громадян України безкоштовно
Для створення авто-воронок ми будемо використовувати сторонній сервіс. Він платний, але для громадян України його можна зробити безкоштовним, як? Про це також розповімо під час навчання.

Результат цього модуля

Чому авто-воронки потрібні експертам, бізнесу та блогерам?

Економія часу, швидке й автоматизоване опрацювання клієнтів у будь-який час доби, обов'язковий вау-ефект та захоплені коментарі від ваших підписників на авто-воронки, подкасти, тести, афірмації, автоматична перевірка підписників на підписку - ви збільшите кількість підписників, автоматизоване прогрівання аудиторії завдяки контент-воронкам, автоматизований процес видачі лід-магнітів, зростання переглядів у Сторіс та охоплень у Reels, а також можливість продавати послуги й продукти без виходу у Сторіс - таку авто-воронку ми також окремо розглядаємо...

Авто-воронки як онлайн-професія
Після цього модуля ви навчитеся створювати авто-воронки, їх ви зможете продавати своїм клієнтам за ціною від 50-100$, великі авто-воронки коштують від 200$.

Домашнє завдання
До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання, у вказані в особистому кабінеті, терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №4. Таргет. Як економити щомісяця від 500$ на послугах таргетолога

Таргет - повністю контрольоване джерело трафіку. Обов'язковий інструмент для тих, хто хоче залучати свою цільову аудиторію та працювати з нею. У таргет можна йти з будь-яким бюджетом і повністю його контролювати, реклама в таргеті відрізняється від реклами блогерів і має свої плюси.

В цьому модулі ви отримаєте відпові на наступні питання:
  • Як створити рекламний кабінет?
  • Як запустити свій перший таргет?
  • Як краще запускати рекламу: через кнопку просувати чи рекламний кабінет?
  • Як нагадати про себе старим підписникам?
  • Як налаштувати схему: авто-воронки + таргет
  • Як дивитись скільки людей прийшло з таргету і скільки з них купило?
  • Робота з інтересами та на кого ми рекомендуємо ставити таргет?
  • Скільки в середньому клієнту потрібно часу для покупки з таргету (внутрішня статистика)?
Результат цього модуля
Вам не потрібен таргетолог, вартість послуг якого починається від 500$ на місяць + 10% від суми вашого рекламного бюджету. Ви зможете самостійно налаштовувати таргет і це займатиме у вас до 20-30 хвилин на день максимум. Ви навчитеся створювати свій рекламний кабінет, запустите перші рекламні компаніi, дізнаєтеся про те, які ми використовували схеми із запуску таргету, а також отримаєте корисні поради з реклами, як працювати з аудиторією та запускати таргет. Після цього модуля ви не захочете відмовлятися від використання таргетованої реклами у своєму просуванні.

Таргет як онлайн-професія
Після цього модуля ви зможете налаштовувати таргет для своїх клієнтів, таким чином, ви зможете заробляти від 500$ з клієнта + 10% від вартості рекламного бюджету. Якщо ви вже діючий СММ-фахівець, то ви зможете додати у своє портфоліо послуг таргет і заробляти на цьому.

Домашнє завдання
До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання, у вказані в особистому кабінеті, терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №5. Блогери + таблиця на 150 блогерів

Якщо ваша мета – залучити багато аудиторії, яка готова одразу купувати, слід іти за рекламою до блогерів. Реклама у блогерів – чудовий чарівний, але темний ліс, і якщо піти не до того – ви просто злиєте бюджет, втратите десятки тисяч гривень. Але як же піти до потрібних блогерів? Я перевірила на своєму акаунті понад 150 різних блогерів і обрала найкращих, які дали найбільший результат. Згідно з моєю статистикою, приблизно 50% блогерів, у яких я купила рекламу, не дали результату, але решта – перевершила мої очікування.

Реклама у блогерів та інвестиції в блог – обов'язковий крок, якщо ви ставитеся до своєї роботи серйозно, сприймаєте свою справу як справжній бізнес та хочете заробляти великі гроші. Без інвестицій у рекламу ви не зможете рости швидкими темпами.

У цьому модулі ви отримаєте відповіді на такі запитання:
  • Чи потрібно взагалі купувати рекламу у блогерів і в чому плюси та мінуси цього способу просування
  • Скільки коштує реклама у блогерів, що таке «дорога» реклама і коли ціна прям дуже солодка
  • Як краще зробити ТЗ, щоб блогер його виконав, а ви не злили свій бюджет
  • Як взаємодіяти з блогером? Як замовити рекламу? Весь процес
  • Як вибирати блогера і як знайти свого блогера для реклами під свою ЦА
  • Як правильно створити макет реклами для найкращого результату
  • Статистика та аналітика, як після визначити ефективність реклами
Таблиця із 150 блогерів
Я надам детальний звіт з реклами, яку особисто купувала у блогерів. Які були обіцяні охоплення, які були реальними фактами, скільки було переходів від блогера, скільки людей вступили у воронку, ставлення блогера та виконання ТЗ. Ви отримаєте перелік тих, до кого я сама повторно піду за рекламою, а також перелік тих, до кого я не рекомендую йти.

Результат цього модуля
Ви дізнаєтеся як залучати цільову аудиторію, тобто потенційних клієнтів, а не масових підписників, які приходять тільки заради разової вигоди. Ви отримаєте готову таблицю зі списком блогерів та звітом по всіх блогерах, у кого ми купували рекламу, як вона спрацювала. Ви дізнаєтеся, до кого з блогерів краще йти за рекламою, а хто - даремно витрачені сили, час і гроші. Цей модуль заощадить вам десятки і сотні тисяч гривень, нервові клітини і ваш дорогоцінний час на пошук класних блогерів.

Робота з блогерами як онлайн-професія
Після цього модуля у вас буде повне розуміння того, як влаштована робота менеджера із закупівлі реклами. Такий фахівець на ринку України коштує від 20 000 грн за 1 клієнта на місяць. Зі свого особистого досвіду, як клієнта, який працював і замовляв послугу в менеджерів із закупівлі реклами можу сказати, що ви будете безцінним фахівцем, бо у вас буде чітке розуміння, як закуповувати рекламу, як складати технічне завдання на рекламу, як спілкуватися з блогерами та його менеджерами, як складати звіти, куди краще направляти підписників для максимального результату + у вас буде таблиця з перевіреними блогерами, що заощадить вашому клієнту десятки і сотні тисяч гривень.

Домашнє завдання
До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання, у вказані в особистому кабінеті, терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №6. Сторіс і прогріви | Сторітейли Влади Гармаш

У 2019 році, коли я робила свій перший запуск, то я зняла курс, а далі вийшла в сторіс і сказала: «Готово. Купуйте!» Яким же було моє здивування, коли купили всього кілька людей. Тоді я зрозуміла, що без розповідей про продукт, про те, що входить до нього, як він був створений, чому він підходить конкретній групі людей і в чому взагалі його особливості - ніяк. Потрібно «прогрівати» аудиторію, потрібно продумувати сторітейли і розповідати про себе, щоб насамперед вибудовувати особистий бренд і в тебе могли купити будь-який продукт, так і про саму послугу або продукт, щоб викликати потребу і бажання купити.

Модуль «Сторіс і прогріви» - це новий модуль, у межах цього модуля я хочу поділитися своїм досвідом створення сторітейлів, які прогрівають підписників як до автора, так і до продукту/послуги.
У цьому модулі я розберу всі свої сторіс за 3 тижні, мета яких була в одному - продаж курсу «Стратегія 20К». Я не просто покажу свої Сторіс, я продемонструю важливу послідовність, приховані вкладені смисли і тригери, які ми використовували, щоб люди самі почали писати: «Хочу купити, дайте посилання!»

Результат цього модуля
Ви на прикладі моїх сторіс зрозумієте, в якій послідовності необхідно будувати прогрів аудиторії, які тригери краще використовувати, як відкрити передзапис на курс, як анонсувати старт продажів, як стимулювати аудиторію переходити в закритий канал передзапису, як залучати підписників, щоб вони купували ваш продукт або послугу. Після цього модуля ваші сторіс наповняться сенсом, за ними буде цікаво спостерігати, вони викликатимуть ажіотаж і утримуватимуть увагу.

Домашнє завдання
До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання, у вказані в особистому кабінеті, терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №7. Запуск на 1 000 000 грн

Запуск на 1 000 000 грн - це ще один новий модуль, якого не було в першому потоці. У цьому модулі я крок за кроком розповім план тематичного запуску, наприклад, з нагоди вашого дня народження, свята, розпродажу або будь-якої іншої яскравої події. Я неодноразово використовувала цю систему для запуску своїх продуктів, результатом завжди був чистий заробіток від 1 000 000 грн.
Це буде покроковий модуль-інструкція, в якому я розповім все: від вибору продуктів/послуг для запуску, створення авто-воронокі, що продають, контенту для сторіс, організації попереднього запису, підключення платіжної системи і безпосередньо самих продажів. На особистому прикладі я крок за кроком покажу, як я організовую не надто витратні за часом і силами запуски, але при цьому заробляю класні гроші.

Результат цього модуля
Повне розуміння, як організувати тематичний запуск курсу і заробити на цьому від 1 000 000 грн

Домашнє завдання
До кожного модуля передбачено домашнє завдання. Якщо ви придбали тариф зі зворотнім зв'язком, то вам необхідно здавати домашні завдання, у вказані в особистому кабінеті, терміни, щоб вони були перевірені і ви по них отримали відповіді. Якщо ви не дотримуватиметеся встановлених термінів – ваше домашнє завдання перевірено не буде.

Модуль №8. Мислення переможця



Тариф: «Самостійно. Усі модулі»

  • Старт курсу: осінь 2024
  • Доступ до курсу: до 31 грудня 2024
  • Усі модулі та уроки курсу (8 модулів)
  • Таблиця на 150 блогерів
  • Самостійне проходження
https://www.gaarmash.com/20K
 
Угорі