Що нового?

Придбаний StreetThai-зброя, яка завжди з тобою (Віталій Варченко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 26 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

35345
я думаю, тобі знайома така ситуація, коли людина спокійно повертається додому, і тут:
- Гей, братику, пригальмуй! Закурити їсти?
А далі все за стандартним сценарієм з наїздом, пред'явою і подальшим побиттям!
чому STREET THAI ?
Я займаюся і викладаю Муай Тай, саме тому, що це найжорсткіший і найефективніший вид ударних єдиноборств.
Звичайно, у мене (напевно як і у тебе), не раз були конфліктні ситуації на вулиці. І мені доводилося застосовувати свої навички для того, що б їх вирішити.
Я помітив, що на вулиці, працює далеко не все, що в залі, та й внутрішній стан зовсім інший (страх, нервозність). Муай Тай зародився саме на полі бою, з метою вижити в реальних бойових умовах, а це як не можна краще підходить для його використання з метою самооборони, що б вижити в "кам'яних джунглях".
Звичайно, між спортивним і вуличним тайським боксом, існує велика різниця, але основи ті ж. Саме тому я розробив систему самооборони для вулиці, засновану на базі Муай Тай, і назвав її-StreetThai.
Я постарався залишити найефективніші техніки і прибрав всю спортивну сторону для набору очок, адже на вулиці нам потрібна швидка і жорстка перемога, а кожна секунда бою збільшує шанси на поразку
  • ти дізнаєшся правильну стійку при наїзді, яка гарантовано врятує тебе від несподіваного нокауту!
  • дізнаєшся, як аналізувати противника, щоб бути готовим до всього!
  • я розповім тобі про дистанції (ближню, середню і дальню) і як на них працювати.
  • ти побачиш, як потрібно захищатися в захисній стійці.
  • дізнаєшся нокаутуючу контратаку після захисту.
  • я покажу тобі два дуже надійних способи психологічного впливу "хижака" і "жертви", якими можна як зупинити агресію, так і припинити її нокаутом.
  • ти навчишся долати свій страх і не реагувати на психологічні атаки.
  • як звільнятися від найпоширеніших захоплень на вулиці, так, щоб вони не повторилися.
  • я покажу тобі реальну роботу з ножем (що б розвіяти міфи про захист від ножа).
  • поділюся способами вирішення конфлікту, коли проти тебе противник з ножем.
  • Покажу, як захищатися від зброї.
  • ти дізнаєшся, як йти з партеру, коли тебе повалили на землю.
  • як захищатися лежачи на землі і повертатися в стійку.
  • Як добивати противника, якщо ти опинився зверху.
https://privatelink.de/?http://muaythaick.com/wppage/streetthai#zakaz
 
Угорі