Що нового?

Придбаний [Sweеtest life by Lёlя] Хліб. Три види без борошна і цукру (Ольга Мотинга)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1400 ГРН
Учасників: 1 з 25
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 58.2 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Мої Дорогі!)
Цей курс я знаю що чекають дуже багато
Не забудьте поставити сердечко постику і читайте далі.


Останні пару тижнів в особистих повідомленнях я дуже часто зустрічаю питання: "коли буде онлайн-курс по хлібу? А є курс по хлібець для #атаки? І чи буде він взагалі і коли?"і т. д .

Я рада оголосити про старт передпродажів на дистанційне навчання нового курсу з серії #безмукі #безмасла #безсахара # дієтидюкан

Отже, один з найскладніших і довгоочікуваних курсів - "хліб".
"Чому один з найскладніших!"запитаєте ви. Тому що ми будемо готувати його за всіма канонами хлібопечення. Ви не приготуєте його в хлібопічці, вам знадобитися досить великий проміжок часу від початку замісу, до останньої хвилини випічки. Його звичайно можна розтягнути і на 24години, але я покажу вам більш короткий спосіб, і тим не менше часу займе годин 8-10 - але результат вартий цього всі хто пробував це чудовий і смачний хліб, вже повз пройти не зможуть.
В курсі ми пройдемо три види хліба:
вівсяний (атака)
житній (атака)
білий багет (чергування)

У курс як завжди увійде дві частини навчання: відео урок і текстовий файл з докладним описом процесу і моїми порадами і коментарями, а також ви отримаєте повну підтримку з даного курсу.
З сьогоднішнього дня 23/06 і по 30/06 вартість курсу з передпродажу складе - 2990 руб.

З 03/07 вийде курс і повна ціна буде - 4590 руб., і вступить в силу в день випуску.

Всім гарного настрою,
Ваша Lеlя

Автор:
Ольга Lеlя Миколаївна (Ольга Мотинга)

Я рада з вами познайомитися - мене звуть Ольга або як мене знає більшість з вас "Lеlя", як я і прошу себе зазвичай називати.
Я перший в Росії дієтичний кондитер, який готує десерти і навчає цьому мистецтву з 2013 року.
Вже багато кондитерів і кондитерські відкрилися на моїй школі, чому я дуже рада. Успіхи своїх учнів, вважаю і своїми досягненнями.
В основному працюю тільки з дієтичними десертами - спілкуюся з великою кількістю людей, які дотримуються певного виду харчування за своїм рішенням або за потребою. Спілкуюся не тільки з фіто-няшами і спорт-тренерами. але так само з діабетиками, алергіками, дівчатками в положенні і на ГВ, з усіма хто вибрав для себе колись харчування БЕЗ борошна без МАСЛА і без цукру (а також без яєць, без лактози, без молока, і т. д.)
Але, я також приймаю замовлення на класичні десерти. Без знання бази класики, неможливо створити смачний десерт.
І моя коронна фраза, яку я часто повторюю: "дієтичні десерти НЕ тільки можуть, але й повинні бути смачними!
Щиро Ваша Lеlя!

https://vk.com/sweetestlife_ru?w=wall-60324160_17288
 
Угорі