Що нового?

Придбаний [Teachers Pay Teachers] подорож у часі: первісні люди (Дар'я Куматренко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 336 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Росинка.TOKYO. Подорож у часі: первісні люди
Автор: Дар'я Куматренко


Робочий зошит, в якій з'єднуються Історія, Російська мова і математика. Перший робочий зошит нової програми - про еволюцію і первісний світ, про побут і спосіб життя печерної людини.

  1. Ми вчимося відтворювати послідовний ланцюжок подій і дій. І тема еволюції відмінно для цього підходить.
  2. Вчимося порівнювати і аналізувати.
  3. Багато читаємо, і в кожному такому завданні своя "читацька" робота. Ми говоримо про будинок-печеру і тренуємося в читанні слів з м'яким знаком, розділовим або на кінці слова. Або ж практикуємося в злитому читанні закінчень прикметників. Потім переходимо до фраз і пропозицій. Читання в рамках цієї програми - не самоціль, воно завжди лише інструмент досягнення якоїсь іншої мети. Ми читаємо не для того, щоб прочитати, а для того, щоб щось зробити далі.
  4. Складаємо "сімейства слів" - робота, яка потім, в шкільні роки, допоможе з підбором однокореневих слів.
  5. Є розділ з математикою, і вона нам потрібна знову-таки для російської. Ми вчимося розуміти і вирішувати перші елементарні текстові завдання. Це граматика + смислове читання. У рекомендаціях для батьків я пишу, коли варто Переформулювати якісь завдання, коли треба дати інший варіант формулювання поруч з основним. Вчимося сприймати ось це все: "скільки треба додати до двох, щоб вийшло...?"
  6. Вчимося ставити додаткові питання. Це дуже важливий комунікативний навик. Читаємо факти про життя древніх людей і просимо до кожного з них задати по одному питанню для того, щоб щось уточнити або отримати додаткову інформацію.
  7. В кінці робимо невелику проектну роботу-заповнюємо плакат. Для цього нам треба буде згадати пройдені уроки. Пізніше плакат зможе допомогти оформити навчальний простір в кімнаті.
31 сторінка із завданнями, 2 сторінки з рекомендаціями для дорослого.
Матеріал розрахований приблизно на 1 місяць занять. Вік дітей-5-7 років.

https://privatelink.de/?https://www.teacherspayteachers.com/Product/--4527077
 
Угорі