Що нового?

Придбаний [TLC] як побудувати гарем (Антон Логінов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1250 ГРН
Учасників: 0 з 55
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Доводилося чути таке від дівчат, з якими ти спав?

Немає нічого гіршого, ніж з'ясовувати стосунки. Ти доглядаєш за дівчиною, вона тобі подобається. Але ти не готовий відразу після сексу одружитися з нею. Так само ти не готовий переставати спілкуватися з іншими дівчатами.

І що залишається?
Обманювати. Брехати. Вивертатися.

Але знаєш до чого це призводить?

О, я розповім тобі про це..
Це заплутаний клубок, стресове життя, в якій не видно кінцевої точки. Радість від сексу змінюється періодами депресії, головного болю, моментами, коли тобі шкода своїх дівчат, шкода себе, але ти нічого не можеш з цим зробити. Це як постійно перечитувати роман Колліна Баттса" Ібіца", коли день за днем, то бридко, то нестерпно солодко. Але з часом виробляється холоднокровність і жорстокість. І ти в кав'ярні сидиш з дівчиною і тупо спокушаєш її.

Без душі. І навіть тілом ти її не хочеш тому, що всю ніч трахкав. Або тиждень не трахався, все одно. Ти просто знаєш, що треба її трахнути. Тому, що інакше не можна. Ти як успішний робот хуячишь і хуячишь, а вона дивується звідки ти такий взявся. А ти в цей час думаєш про світанку в Альпах...

Коли ти лежиш один в порожній квартирі і не хочеш нікуди виходити. Коли о п'ятій ранку ти прокидаєшся після години сну від незрозумілого почуття занепокоєння і не можеш заснути. Коли ти здригаєшся від кожного дзвінка. Тобі воно потрібне?

Ти точно хочеш продовжувати рухатися цим шляхом? Я бачив десятки людей, які роками до цього йшли, а прийшовши розуміли, що хотіли зовсім не цього.

І у мене для тебе є інший шлях! Шлях комфорту, чесності і глибини.

з курсу" Як побудувати гарем " ти дізнаєшся:
  • Як зустрічатися відразу з декількома дівчатами і при цьому нікого не обманювати?
  • як з кожною з цих дівчат вибудувати чесні і відкриті відносини?
  • які формати "гаремів" існують і які підводні камені чекають в кожному з них?
  • що прямо зараз заважає тобі побудувати свій гарем?
  • як в підсумку прийти до яскравих,наповненим, гармонійним відносинам з однією дівчиною?
на які питання ти знайдеш відповіді в цей курсі?

Я не можу довго бути з однією дівчиною, мені постійно хочеться чогось нового.

Не хвилюйся, ти не хворий, з тобою все нормально. І якщо ти вирішиш зламати свою природу через коліно і "стати вірним", якійсь дівчині, яка ще не факт, що тобі підходить, з примусу, під тиском суспільної моралі, щасливіше від цього ти точно не станеш.
У той же час з усіма дівчатами, з якими ти займаєшся сексом, необхідно якось вибудовувати відносини.

Часто буває таке, що свідомо не доводжу справу до сексу, щоб потім не з'ясовувати стосунки.

Це тому, що тобі незрозуміло, як пояснити свої почуття дівчатам. Якраз про це весь курс " Як побудувати гарем?"

Часом, після сексу з новою дівчиною, сам вважаю себе козлом.

Ти виріс в суспільстві, де мати кілька партнерів одночасно – це брудно і ганебно. Як змінити хід свого мислення, ти дізнаєшся з курсу: "Як побудувати гарем?".

Як тільки у мене з'являється кілька дівчат, відразу доводиться розрулювати претензії на свою адресу

Як вирішувати такі питання ти дізнаєшся з курсу " Як побудувати гарем?".

Хочу свій невеликий гарем, але тільки не з
середненьких дівчат, а реально з найбільш "соковитих" красунь", як це здійснити?

Рівне про це весь курс "Як побудувати гарем?".
https://privatelink.de/?https://www.tlc7.ru/shop/good/kak-postroit-garem-30
 
Угорі