Що нового?

Набір учасників [Tripster] онлайн-прогулянка по чудовій Флоренції (Катерина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 236 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

що ви побачите і дізнаєтеся
  • Палаццо Медічі: ким були представники найвпливовішої родини Європи і чому їх палац називають першим прикладом Відродження в архітектурі
  • Собор Санта-Марія-дель-Фіоре — витончена "скринька", символ Флоренції. Чому будівництво вели століттями і в чому геніальність купола Брунеллески.
  • дзвіниця Джотто , що примикає до собору: я розкрию пару її секретів — наприклад, навіщо дзвонар бігав в собор з дзвіниці.
  • Баптистерій з Брамою раю: розберемося, як вони розділили історію мистецтва на до і після
  • Площа Республіки: тут поговоримо про єврейське гетто Флоренції і про місто в епоху Римської імперії
  • Церква Орсанмікеле —/b> - колишнє зерносховище, сьогодні Церква, але при чому тут профспілки Середньовіччя?

    • площа Синьйорії: ви "прочитаєте" політичні підтексти скульптур, заглянете у дворик палацу і дізнаєтеся про галерею Уффіці
    • Понте-Веккьо — найстаріший міст Флоренції. Хто його врятував і що за повітряний коридор проходить над ним.
за 1,5 години ви встигнете познайомитися з містом, легко і з цікавістю поринете в його минуле. Кабанчику я за вас носик теж потру обов'язково на удачу і до грошей!

про гіда
Добрий день! Мене звуть Катерина, і ось уже майже 10 років я живу у Флоренції. Мій переїзд в місто мрії був усвідомленим, хоч і емоційним - в 2010р я повністю змінила своє життя. У 27 я пішла отримувати третю вищу на ф-ті історії мистецтв у Флоренції (перші 2 були отримані в МГУ і в іншому житті я була хедхантером), в 2015 отримала ліцензію гіда і з тих пір із задоволенням знайомлю туристів з Флоренцією і Луккою — найбільш харизматичними і зачаровують містами Італії!

https://privatelink.de/?https://experience.tripster.ru/experience/23648/
 
Угорі