Що нового?

Набір учасників [Udemy] Внутрішньоденна торгівля торгівля на форекс торгівля акціями за допомогою scalping (Janos Radul)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1210 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

50034


Внутрішньоденна Торгівля - Торгівля на Форекс-торгівля акціями за допомогою SCALPING

стратегія денної торгівлі для початківців почніть скальпувати на ринку Forex, фондовому ринку, індексах, криптовалюті
мова: Англійська + англ. субтитри

вивчіть дейтрейдинг онлайн.
ви навчитеся скальпувати внутрішньоденну стратегію, яка дозволить вам скальпувати ринок форекс, Індекси, Фондовий ринок, криптовалюту. Ви можете використовувати цю торговельну стратегію на денному графіку, 6-годинному графіку та 4-годинному графіку.
  • Це короткий курс денної торгівлі/скальпинга
  • Ви навчитеся скальпувати ринки
  • Ця стратегія дасть вам знання, які дозволять вам налаштувати свої ордера за 5 хвилин
  • Немає необхідності відкривати і закривати багато позицій в день
  • Немає необхідності сканувати ринки нон-стоп
  • Немає необхідності в навичках технічного аналізу або досвіді
  • Ви дізнаєтеся, як вибрати правильний ринок, а також стан ринку
  • Як позиціонувати свої замовлення і чому
  • Де розміщувати ваші замовлення і чому
  • Як визначити точну суму грошей в якості вашої мети отримання прибутку
  • Як захистити свій капітал
Ви зможете отримати прибуток, скальпуючи будь-який ліквідний ринок. Наприклад, ринок акцій, криптовалюта, форекс, індекс S&P 500, Nasdaq, Dow Jones, ASX 200 і т. д...
Скальп на ринках за допомогою цієї приголомшливої стратегії. Вам не потрібно мати ніяких знань про дейтрейдинг.
Ця Внутрішньоденна стратегія скальпинга ідеально підходить для новачків, тому що немає необхідності в досвіді технічного аналізу. Ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати під час курсу.
Так що якщо ви один з тих, хто любить, щоб все було просто, і якщо ви не хочете клопоту з вивченням складних, складних торгових стратегій, і якщо у вас немає фундаментальних знань технічного аналізу, цей курс абсолютно ідеально підходить для вас.
Почніть сьогодні і дізнайтеся, як стати скальпером, внутрішньоденним трейдером швидко і легко.

PS: хлопці, я трейдер, а не професійний маркетолог/рекламодавець.
Через це ви не знайдете супер крутих відео в стилі Холівуда в цьому курсі. Головна і найважливіша частина-це зміст, який я вважаю. Я поясню і продемонструю все так добре, як тільки зможу під час курсу. Якщо у вас є які-небудь питання про стратегії або щось ще, будь ласка, дайте мені знати. Овація.


https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/scalping-strategy-for-the-day-trader/
 
Угорі