Що нового?

Набір учасників [Udemy] Уроки гітари з нуля для початківців (Борис Шликов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 331 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Переглянути вкладення 23769

Прихований контент для користувачів Alister, Arzy, Аигога, Homer vintra, Дайнерис, Двалин, Коловрат, Москва.
Натисніть, щоб розкрити...



Чому ви навчитеся
  • грати на гітарі з нуля
  • брати пісню, дивитися її акорди і відразу грати
  • бути крутим, адже грати на гітарі - це круто!!!
  • грати боєм
  • ставити Барре легко і без мук
  • грати медіатором
  • налаштовувати гітару
  • розбиратися в музичних розмірах
  • Грати пісні "Nirvana" без каподастра
  • грати перебором
  • грати з використанням щипків
  • бути справжнім рокером
  • використовувати практичну частину теорії музики
  • розбиратися в гітарах, струнах, і їх технічних характеристиках
  • грати навіть класичні твори на гітарі
  • грати всі акорди з ваших улюблених пісень
  • грати будь-які акорди де-завгодно на грифі
  • освоїте акустичну та електричну гітари
вимоги
  • ніяких спеціальних навичок і умінь
  • вам точно знадобитися гітара
  • а також ви повинні бути готові практикуватися, практикуватися і ще раз практикуватися
опис
  • Чи хочете ви навчитися грати на такому прекрасному інструменті як гітара легко і без зайвих зусиль?

  • Чи хочете ви зіграти справжню пісню вже в перший день занять?

  • Чи хочете ви отримати допомогу від людини, яка майже все своє життя грає на гітарі?

  • Як і будь-який новачок, не знаєте з чого почати?
якщо ви хоч один раз відповіли "так", тоді цей курс саме те, що ви шукаєте.

Тут ви навчитеся не просто грати на гітарі, а отримаєте всі необхідні навички і знання, щоб досягти висот музичного мистецтва.

За вартістю одного індивідуального заняття ви отримаєте необмежений довічний доступ до навчального курсу гри на гітарі вищого класу з реальною підтримкою від професійного музиканта!

Цей курс пояснить теорію музики простими і доступними словами. Так, щоб навіть людина, яка ніколи не тримав гітару в руках і не чув про музику нічого, зміг взяти гітару і почати грати свої улюблені пісні.

В незалежності від вашого рівня гри, Цей курс заповнить "прогалини" у ваших знаннях і що важливіше покаже, як реально застосовувати знання на практиці.

Після завершення цього курсу Ви зможете продовжити займатися гітарою на абсолютно новому рівні. У Вас будуть всі необхідні знання і навички як для становлення професійним музикантом, так і просто для гри в своє задоволення.

Більш того по завершенню курсу у вашому "арсеналі" будуть 45+ пісень, які ви зможете з легкістю зіграти в будь-який момент. Природно, до кожної пісні, яку ми будемо розбирати на уроках, ви отримаєте PDF-файл для конкретної пісні, з акордової записом, і зображенням кожного використаного акорду, рекомендованим стилем гри і додатковими коментарями від мене особисто.

Чи підійде цей курс саме Вам?

Чесно, я не знаю ...

Я щиро сподіваюся, що так. Я вклав в нього занадто багато сил, часу і душі. Але всі люди різні і, якщо вам що-небудь не сподобатися, ми гарантуємо 30-денний повернення грошей.

Чекаю Вас на своїх уроках!

бажаю Вам удачі!

Для кого цей курс:
  • всі новачки, які не знають з чого почати
  • будь-які більш-менш досвідчені гравці, які бажають поліпшити свою техніку
  • всі, хто відчуває, що даремно втрачають час в"музикалці"
  • будь-які гітаристи, які хочуть перейти на наступний рівень і вивчити нові пісні
  • всі, хто хоче просто взяти гітару і почати грати
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/playguitar/
 
Угорі