Що нового?

Набір учасників [Udemy] етичний злом і мережева безпека з нуля 2021 (Андрій Думітреску, Crystal Mind Academy)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 350 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 15.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
чому ви навчитеся:
  • практичні етичні навички злому і тестування на проникнення
  • Дізнайтеся, як створити лабораторію злому (Kali Linux, Metasploitable, віртуальні машини).
  • ви освоїте основні поняття етичного злому і мережевої безпеки (розвідка, сніффінг, експлуатація ...). Придбайте навички, щоб ПОМ'ЯКШИТИ всі АТАКИ, представлені в курсі.
  • Дізнайтеся, як зламувати маршрутизатори і пристрої Інтернету речей за допомогою RouterSploit.
  • Дізнайтеся, як зламати системи за допомогою Metasploit.
  • Дізнайтеся, як зламувати мережі Wi-Fi (аналіз і впровадження трафіку, атака деаутентіфікаціі, злом WPA2).
  • Дізнайтеся, як захистити мережу Wi-Fi і залишатися в безпеці і анонімно при перегляді веб-сторінок.
  • Дізнайтеся, як реалізувати повне шифрування диска.
  • Дізнайтеся, як зламати ARP (Poisoning, Ettercap, Bettercap, Caplets, Ban,...).
  • Дізнайтеся, як зламати STP. Дізнайтеся, як зламати CDP.
  • Дізнайтеся, як зламати перемикачі.
  • отримайте глибоке розуміння стеганографії та того, як приховати секретні дані.
  • дізнайтеся про інструменти, що використовуються для злому паролів (John the Ripper, Hydra, Rainbow Tables, rcrack).
  • отримайте глибоке розуміння GnuPG (симетричне і асиметричне шифрування, управління ключами, цифрові підписи).
  • отримайте глибоке розуміння хешів і того, як їх розбивати.
  • Дізнайтеся, як зламати HTTPS (аналіз SSL, видалення SSL, перехід на більш ранню версію HTTPS).
  • Дізнайтеся, як зламати DHCP (повінь, голод, сервер Roque).
  • Дізнайтеся, як зламати пошукові запити Google (Google Dorks).
  • Дізнайтеся, як використовувати Shodan для виявлення і злому пристроїв Інтернету речей.
  • вивчіть методи поглибленого аналізу (Wireshark, Filters, tcpdump, airodump-ng).
  • вивчіть методи поглибленого сканування за допомогою Nmap, Nmap Scripting Engine, Zenmap, arp-scan і netdiscover. Отримайте глибоке розуміння брандмауера Netfilter/Iptables Linux (ланцюжки, таблиці, збіги, цілі).
опис:
Цей курс не схожий на інші курси з етичного злому, які ви можете пройти в Інтернеті.
Наприкінці цього курсу ви оволодієте ключовими концепціями і станете етичним хакером і експертом з мережевої безпеки. Це абсолютно новий курс з етичного хакерства та мережевої безпеки, запущений у квітні 2020 року, і він оновлений, щоб навчити вас навичкам, необхідним для майбутнього, яке настане.

Світ змінюється постійно і стрімко! Майбутнє, засноване на технологіях, в якому ми будемо жити, сповнене обіцянок, але також і проблем. Цей курс етичного злому дійсно відрізняється!
Ви дізнаєтеся, що дійсно важливо, і отримаєте навички, що дозволяють просуватися вперед і отримувати перевагу. Я не навчу вас запускати експлойт у вразливому додатку, який буде виправлено через кілька днів і більше не буде працювати.

Замість цього я навчу вас принципам мережевої безпеки, які триватимуть довгі роки, використовуючи практичний підхід, але не нехтуючи теорією, яка є основою глибокого розуміння. Ви хочете отримати новий цінний навик, отримати роботу, отримати підвищення по службі або просто підготуватися до майбутнього майбутнього? Що ж, тоді цей курс для вас!

Записавшись на цей курс зараз, ви зробите найкраще вкладення в свою кар'єру! З огляду на зростання загроз кібербезпеки, в галузі відкриються мільйони нових робочих місць, а глобальні витрати на цифрову безпеку в найближчі роки перевищать сотні мільярдів доларів. Після цього курсу Ви отримаєте глибоке розуміння того, як думають і поводяться хакери.

Цей курс для вас, якщо ви хочете вивчити етичний злом і мережева безпека стосовно реального світу. Він спеціально розроблений для вас, якщо у вас немає досвіду в області мережевої безпеки, ви пройшли інші пов'язані курси і хочете підвищити свої навички, або ви прийшли з інших областей, таких як мережеве і системне адміністрування або програмування. Ви матимете доступ до моєї закритої та ексклюзивної онлайн-групи, щоб надати вам покращену, швидку та кращу підтримку з питань, пов'язаних із курсом. Цей курс веду я, старший мережевий інженер і професійний тренер.

Навіщо тобі вчитися у мене? Я практикуючий і ентузіаст. Ласкаво просимо в реальний світ! Я увійшов у світ мережевої безпеки 15 років тому. Я не просто випадковий хлопець, який викладає етичний злом і безпеку мережі. Тільки уявіть, що за цей час я дізнався і застосував все більше і більше майже кожен день. А тепер все віддаю тобі! Я педагог і знаю, як складати навчальну програму. Я точно знаю, що важливо, а що ні. За останні 10 років я навчив тисячі людей питанням безпеки, роботи в мережі та програмування. Ви дізнаєтеся не тільки деякі команди та інструменти, але й просунуті концепції для реальної роботи, яка триватиме довго. Після цього курсу ви станете ефективним етичним хакером! У вас буде довічний доступ, і ви зможете повернутися і знайти конкретний спосіб злому або контрзаходи в будь-який час. І давайте не будемо забувати, що якщо вам не подобається курс, на вас поширюється 30-денна гарантія повернення грошей, повне повернення коштів, ніяких питань!

у цьому практичному курсі з етичного злому і застосування мережевої безпеки розглядаються наступні теми:
  • налаштування середовища злому (Kali Linux, Metasploitable, віртуальні машини)
  • використовуйте Kali для злому мереж і пристроїв
  • злом маршрутизаторів і пристроїв Інтернету речей за допомогою RouterSploit
  • зламати що завгодно за допомогою Metasploit
  • злом Linux
  • поглиблена криптографія (хеші, цифровий підпис, шифрування)
  • Атаки на хеш-алгоритми
  • повне шифрування диска (захист даних в стані спокою)
  • Детальніше про GnuPG стеганографія в глибині
  • приховування файлів в інших файлах
  • анонімність і конфіденційність (веб-відстеження, цибулева маршрутизація, Tor, приховані служби Tor - Dark Web, Deep Web)
  • злом паролів (Джон і Гідра)
  • райдужні столи
  • збір інформації (розвідка) Nmap і Zenmap, механізм сценаріїв Nmap (NSE)
  • arp-сканування та виявлення мережі
  • зламати пошукові запити Google Shodan
  • системи оцінки вразливості-OpenVAS
  • аналіз трафіку (Wireshark і tcpdump)
  • злом мереж Wi-Fi
  • злом WPA2
  • злом ARP (Ettercap і Bettercap)
  • злом HTTPS
  • злом DNS
  • злом DHCP
  • злом пристроїв Cisco
  • злом комутаторів
  • злом STP
усунення всіх атак, представлених в курсі Кожна тема включає безліч живих прикладів в Kali Linux, розділ команд, вікторини, слайди і безліч практичних завдань. Набуті вами навички розширять ваш кругозір і можуть змінити ваше життя.
Останнє оновлення: 1/2021
Мова: Англійська + англ. субтитри + російські субтитри (google translate)
Рейтинг: 4,7 з 5
Загальна тривалість 15 год

https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/ethical-hacking-and-network-security-applied/
 
Угорі