Що нового?

Придбаний [Udemy] React з нуля для початківців. + 3 проекти в портфоліо! (Михайло Непомнящий)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 326 ГРН
Учасників: 1 з 12
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 28.3 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

24240

чому ви навчитеся
  • React 17
  • класові та функціональні компоненти
  • керовані та некеровані компоненти
  • Хуки
  • Робота зі станом програми
  • Робота з життєвим циклом програми
  • JSX
  • Створення SPA (single page application) з react-router
опис
Frontend-розробка-одна з найпопулярніших і затребуваних професій сучасності. Цікава і захоплююча. А React-найпопулярніший її інструмент, розроблений компанією Facebook. На React зроблені Instagram, Facebook, Twitter, AirBnb, PayPal, Uber, Netflix, Vkontakte, Vimeo, Trello, сервіси Яндекса, сам проект курсів Udemy і багато-багато інших великих продуктів.

Курс "React з нуля для початківців" дозволить не тільки освоїти ази даного інструменту, але і отримати сучасні просунуті техніки його використання. В курсі використовується остання актуальна версія React 17.

* * * що включено в курс? ***
  • 3 повноцінних різнопланових проекти, які можна як додати собі в портфоліо, так і зробити на базі них свої власні унікальні проекти
  • базові навички по роботі з React-створення простих компонентів, управління станом програми і його життєвим циклом
  • просунуті навички по роботі з React-сучасні техніки, що дозволяють домагатися хороших результатів
  • Створення single page application-популярних SPA-додатків за рахунок "магії", що дозволяє відвідувачам сайту переходити між сторінками без повного перезавантаження в браузері
  • розбір всіх доступних хуків і створення власних - вбудованих методів, які змінили уявлення про роботу з React-додатками
  • Публікація проектів онлайн - через популярний і безкоштовний сервіс GitHub Pages
чому це саме той курс, який дасть результат?
Мене звати Михайло Непомнящий і я професійний веб-розробник. Я працюю з React кожен день і вирішую з його допомогою завдання самого різного рівня складності.

При цьому я також професійний викладач і навчаю людей веб-розробці з 2016 року. А курси з React також проводжу в навчальному центрі "спеціаліст" в Москві.

У своїх курсах я намагаюся подавати матеріал максимально доступно-від простого до складного і без води. Пам'ятаю як самому важко було спочатку пробиратися через нетрі React, коли тільки починав вивчати його, і в цьому курсі постарався зробити подачу максимально зрозумілою.

В рамках курсу ми зробимо 3 повноцінних проекти, причому рівень складності кожного разу зростатиме. Таким чином, на практиці ми будемо послідовно закріплювати ті навички та вміння, які були вивчені.

ресурси курсу
  • вправи з написання коду-практикуйте самостійно, щоб закріплювати навички. Завжди є можливість подивитися готову відповідь, плюс окреме відео з його розбором.
  • Качайте і дивіться де завгодно! Всі відео завантажувані в Мобільних додатках Udemy.
  • я підготував для вас матеріали для скачування до найскладніших блоків курсу. Завантажуйте код і використовуйте для самоперевірки!
  • відповіді на питання-запитуйте самі і читайте відповіді на питання інших користувачів до уроків. Прокачивайте свої навички!
Для кого цей курс
  • для тих, хто хоче вивчити найпопулярніший frontend фреймворк і підготувати портфоліо
  • для тих, хто пробував сам вивчати React, але з якоїсь причини не впорався і хоче закрити прогалини
  • для тих, хто хоче заглибитися в веб-розробку і взяти найкраще з сучасних практик
  • для тих, хто застряг на перших кроках професії і хоче добрати компетенцій до резюме
  • для тих, хто хоче отримати актуальні навички і стати більш затребуваним на ринку веб-розробки
матеріали курсу
11 розділів • 94 лекцій * загальна тривалість 12 год 1 хв

для кого цей курс:
  • початківці веб-розробники
  • верстальники, які бажають стати frontend-розробниками
https://privatelink.de/?https://www.udemy.com/course/react-from-scratch/
 
Угорі