Що нового?

Придбаний [Womanur] Мені можна! (Ада Конде)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1655 ГРН
Учасників: 2 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 57.4 ГРН
3%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


відбудеться 10 березня 2019

про автора та ведучої семінару - тренінгу

Ада Конде в даний час постійно проживає в Лондоні, Великобританія. Її основною діяльністю є підприємництво, Ада Конде володіє двома компаніями, вона заснувала один з найбільш швидко зростаючих яхт-клубів в Англії і займається інвестиціями. У минулому Ада Конде працювала у великих нафтогазових компаніях на Заході.

35 днів у році Ада Конде присвячує тому, що передає знання жінкам; щорічно вона бере 5-7 клієнток для індивідуальних занять. У числі її клієнток найзнаменитіші і заможні жінки Лондона, Нью-Йорка і Москви. З цього року Ада Конде починає проводити перші відкриті групові заняття. У 2013 році Ада Конде провела перші три семінари для жінок російською мовою. У 2014 році Ада Конде повертається до Москви з семінарам-тренінгами "жінка, яку бояться втратити", "мої безмежні можливості" і "створення себе". Навесні планується повторення семінару " мені можна!"

Як тренер, Ада Конде дотримується залізного правила: вчити тільки тому, що сама використовує кожен день, перевіряти і доводити ефективність методик через свої результати. Саме тому з 365 днів у році тільки 35 пекла Конде присвячує передачі знань, а решта 330 днів тому, що застосовує і покращує арсенал методик і технік.

Тому вона, як ніхто інший, може дати вам практичне знання і дієві інструменти, які працюють і дають видимий і швидкий результат. І саме тому її гонорари, як особистого тренера, одні з найвищих.
Ада Конде дає гарантію ефективності запропонованих методик.

https://womanur.com/seminar_4/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі