Що нового?

Набір учасників [zhenya.thomson.tarot.school] Основи Таро. Тринадцятий потік (Женя Томсон)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 10500 ГРН
Учасників: 6 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 218.4 ГРН
12%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Курс Основи Таро-тринадцятий потік

З 11 вересня стартує курс Основи Таро. Курс завершили понад 300 учнів 😱 за цей час я встигла повністю його Оновити - зараз це одинадцять красивих і відмінно структурованих відео уроків у дев'яти з яких є практичні завдання. Кожне завдання особисто перевіряю, коментую і, при необхідності, коригую особисто я.

Курс триває місяць. Створювала я його з думкою про тих, хто починає з абсолютного нуля, але ідеально підходить він і для всіх, хто хоче систематизувати наявні знання. Серед моїх учнів і новачки і практикуючі тарологи.

Курс-це точка відліку, з якої може початися ваш особистий таро бізнес. Навіть якщо ви тримаєте колоду в руках вперше, я познайомлю вас з кожною картою і навчу розуміти сенс значень, без заучування і зазубрювання.

Ми будемо активно спілкуватися і практикувати - після закінчення курсу ви будете готові до щоденної практиці з Таро, ви подружитеся зі своєю колодою і закохаєтесь в чіткість і зрозумілість цієї системи.

Крім знань з Таро Я даю кожному учневі простір для спілкування-у курсу і у випускників є свої чати для щоденної практики і новин зі світу Таро ✨

Курс класний! Багато (дуже багато!) відгуків-в закріплених історіях .навчання. 🙌🏻

Курс проходить на платформі Телеграм, на закритому каналі. Всі заняття-в запису, всі матеріали залишаються з вами назавжди.

Вартість курсу: 220usd
Так само завжди є варіант пройти курс індивідуально-без графіка і дедлайнів за домашніми завданнями-280usd

Оплата можлива з самих різних точок світу, пишіть, розповім 🙌 🏻

Питання і запис-в директ


https://www.instagram.com/p/Cv17F6Zsbww/?img_index=1 https://instagram.com/zhenya.thomson.tarot.school?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
 
Угорі