Що нового?

Придбаний [Жіночий вимір] Право на любов і близькість. Тариф-все і відразу (Юлія Свіяш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 60.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
в результаті курсу Ви:
  • вийдете зі сценарію, де ви одна боретеся за відносини
  • Перестанете створювати цикл залежних відносин
  • Перезавантажте або закриєте відносини, які приносять біль
  • виявите світ цікавих чоловіків, зацікавлених у вас
На курсі ми покроково розберемо:

Урок 1.
Любов чи залежність?
Діагностика. Механізм виникнення і стадії емоційної залежності.

в результаті уроку:
  1. Ви зрозумієте, де ви на карті відносин. Чому вам так складно почати відносини або чому вам так погано в поточних?
  2. Ви побачите, де в системі відносин відбувається збій і в якому напрямку вам рухатися, щоб стало легше.

Урок 2 . Вихід із залежності
Алгоритм виходу з залежності. Емоційні, психологічні та поведінкові важелі впливу на вашу ситуацію

в результаті уроку:
  1. Ви отримаєте ланцюжок конкретних дій, які вам потрібно зробити, щоб вийти з залежності.
  2. Ви сформуєте навик дій з позиції щасливої жінки.
Урок 3. Карта взаємних відносин
Правильне позиціювання в системі відносин

в результаті уроку:
  1. Ви будете дізнаватися емоційну залежність і навчитеся не входити в залежні відносини.
  2. Ви отримаєте систему координат і установок, щоб бути в змозі, де взаємна любов трапляється.
Юлія Свіяш

ведуча та автор програми
Диплом Московського державного педагогічного університету (1995), а також 17 дипломів підвищення кваліфікації (серед моїх вчителів гуру позитивної психології Олександр Свіяш, всесвітньо відомий трансформаційний тренер Алла Ревенко, психодраматерапевт міжнародного класу Тетяна Василець, PH.D., Associate professor, експресивний терапевт Марік Хазін та ін.).

Господиня Психологічного Центру"Жіночий Вимір". Творець і основна ведуча кусрів і тренінгів "Жіночий вимір", "Нова Я", "жіноче ДАО", "Я - жіночий тренер", а також щорічних виїзних програм і фестивалів.⠀

У роботі використовую елементи гештальттерапії, психоаналізу, еріксонівського гіпнозу, символдрами, енергетичні і тілесні практики і т.д. я проводжу індивідуальні консультації і веду тренінги для жінок вже майже 20 років. На сьогоднішній день це близько 12 000 чоловік.

Своїм професійним і жіночим досвідом я ділюся в своєму Instagram-блозі jsviyash. Але кожна ситуація дуже індивідуальна. І для того щоб вийти з кризи у відносинах, розібратися в собі, зняти больову точку потрібна серія індивідуальних консультацій з психологом, а іноді навіть з психотерапевтом.

Я знаю, що у багатьох немає можливості або часу регулярно ходити до психолога, але проходить час, а проблема сама собою не розсмоктується, а розростається все більше. В такому випадку мої онлайн-програми стануть альтернативним рішенням для вас.
Формат участі все і відразу
9000 руб 5500 руб
  • 3 двогодинних онлайн-семінару
  • домашні завдання
  • Доступ до записів вебінарів протягом 1 місяця з дня старту курсу
https://privatelink.de/?https://swcourse.ru/pb_tr#buy
 
Угорі