Що нового?

Придбаний Знімай як Ніка (Ніка Пальвінська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5515 ГРН
Учасників: 0 з 40
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 143.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
про що цей курс?

Довгий час я ігнорувала штучне світло, тому що не розуміла принципів його роботи. Всі наявні курси або уроки були або порожні за своїм інформаційним наповненням, або занадто складними, з зарозумілими термінами і складними схемами, які малозастосовні до реального життя. У якийсь момент мені прийшло розуміння, що розбиратися почати потрібно, адже штучне світло - це незамінний помічник на зйомці. Мені знадобилося близько 4 років, щоб зібрати і структурувати інформацію з різних джерел, переробити її в просту і зрозумілу форму, і адаптувати під свій стиль. Ніяких складних понять і термінів, все просто і доступно, звичайними людськими словами. Схеми світла, показані в уроках, я застосовую на всіх своїх зйомках, їх легко відтворити в будь-якій студії, навіть в тій, де обмежена кількість обладнання.

Для кого цей курс?

Цей курс підійде тим, хто зовсім не розбирається в штучному світлі і тільки починає своє знайомство з ним, так і тим фотографам, які вже працюють з ним на базовому рівні, і хочуть урізноманітнити свої роботи трохи більш цікавими світловими рішеннями. Ну і, звичайно ж, тим, хто цікавиться моєю творчістю і хоче створювати подібні за атмосферою фотографії.

Чому саме цей курс?

Я навчаю фотографів зйомці та обробці вже більше 5 років. У мене особливий підхід до навчання. Мені важливо, щоб учень дійсно навчився і зрозумів всю інформацію і застосував її в реальному житті. Я люблю прості рішення і пояснюю все зрозумілою мовою на прикладах. У цьому курсі ви не побачите світлових схем, намальованих в PDF-файлі. Важливо розуміти, як працює світло з тією чи іншою насадкою, що зміниться, якщо ми переставимо джерело і як зміниться картинка. Тому курс побудований на модифікації однієї схеми в іншу, в бік ускладнення. Щоб потім ви могли створювати свої унікальні схеми світла. Цей курс створений без прив'язки до конктретної дати і без обов'язкових домашніх завдань. Навчайтеся тоді, коли Вам зручно і стільки, скільки потрібно.


https://privatelink.de/?https://palvinskayaschool.ru/snimaykaknika
 
Угорі