Що нового?

Набір учасників Звичка Насолоджуватися (Анна Голіцина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 3493 ГРН
Учасників: 0 з 81
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 44.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Я буду з вами постійно, і навіть не виїжджаючи нікуди, ви будете відчувати мою присутність, енергію і свої зміни! Разом ми таааак класно зустрінемо літо! Повірте, у вас воно буде особливим!

Ви будете засинати з посмішкою подяки і з нетерпінням чекати новий ще більш крутий день з купою відкриттів і "А що так можна було?"!

Ви абсолютно точно розморозити, будете сповнені енергії, і відчувати, як вона рухається по тілу, запускаючи процеси і заповнюючи простір навколо вас, будете мружитися від задоволення і насолоди собою, тіло стане чуйними, очі блищати!

Весь світ буде вам посміхатися і виконувати бажання, діти радіти щасливій і активній мамі, чоловік захоплюватися, чоловіки робити компліменти, подруги дивуватися, чому ви сяєте, випадкові люди дарувати подарунки, муд * ки кудись зникнуть!

програма:
День 1
Знайомство і практика видимості.
День 2
Практика миттєвої дії " я вибираю тільки найкраще!"
(Та сама, після якої Ви часто бачите захоплені відгуки " а що так можна було?"і намальовані сердечка на руках! Працює безвідмовно! Перевірено на мені і сотнях жінок, які пройшли цей онлайн ретрит)
Ранкові ритуали
Церемоніальне ставлення до себе народжує церемоніальне ставлення до тебе інших людей і всього світу. Жіночий ранок, магія стану і твій особистий еліксир жіночого магнетизму. Пам'ятай, що спочатку ти доглядаєш за квіткою, а потім він розпускається, а не навпаки. Чекати, коли вже ти станеш гідною любові можна нескінченно і не дочекатися, набагато продуктивніше дати собі любові і насолоджуватися результатом!
День 3
Ранкова практика. Церемонія чуттєвості
День 4
Міняємо концепцію
Замінюємо страх на цікавість і відкриваємо океан можливостей, про які раніше навіть боялися мріяти. Все, що ти хочеш, вже в доступі для тебе, просто перестань боятися і візьми це. Працюємо зі страхами і обмежують установками. Замінюємо стратегії життя.
День 5
Ранкова практика. Я світло
День 6
Розслабленість і довіру світу
Розслабленість-стан, коли енергія вільно і смачно тече по тілу, не застряє в блоках і ти відчуваєш себе в ласкавих руках світу. Твій особистий ритуал подяки Творцеві. Подарунки Світу. Точки напруги і що з ними робити. У чоловіка твердо, у жінки м'яко.
День 7
Ранкова практика. Relaxed is new sexy.
Не знаю, що може сексуальніше, ніж наповнена, задоволена, розслаблена жінка.
День 8
Любов
Джерело любові. Вихідні хвилі або як активізувати енергію любові у своєму житті.
День 9
Ранкова практика. Підказка Всесвіту
День 10
Жіноча енергія
Ресурсність і способи включення в жіночий стан. Як наповнювати себе і куди зливається енергія. Відповідальність за себе.
День 11
Ранкова практика. Пілатес
День 12
Жіноча багатовимірність
Не обмежувати себе чимось одним і не зависати в станах. Ти набагато більше, ніж про себе думала і тобі все можна.
День 13
Ранкова практика. З'єднання своїх частин в єдиний світловий потік.
День 14
Ти жінка. Твоє життя-диво! Фінал


https://privatelink.de/?https://agolitsyna.com/enjoying
 
Угорі