Що нового?

Придбаний [ІПН] Практична нутриціологія і натуропатія. Тариф Оптимальний (Марина Мальцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 17978 ГРН
Учасників: 3 з 24
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 779 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
отримайте затребувану професію
Професія Нутриціолог вже є визнаною, високооплачуваною і затребуваною в багатьох країнах світу.

Сьогодні попит на здоров'я і продуктивність зростає. Багато хто шукає і не можуть знайти гідного фахівця в цій області, а якщо знаходять, то довго чекають чергу на консультацію.

Візьміть ініціативу в свої руки, навчитеся розбиратися в своєму здоров'ї і станьте провідником на шляху до прекрасного самопочуття для інших людей!

цей курс створений для

Всіх, хто піклується про власне здоров'я і самопочуття своїх близьких
За допомогою природних засобів, планує це робити грамотно, враховуючи всі нюанси і тонкощі

ЗСЖ-блогерів і б'юті-експертів, лідерів думок в соціальних мережах
Які щедро діляться своїми знаннями з однодумцями та читачами
Лікарів і студентів старших курсів мед. установ
Щоб розширити базу ефективних немедикаментозних методів відновлення і збереження здоров'я, відразу перенести їх в практичне русло

Дієтологів -
нутриціологів
Тим, хто допомагає трансформувати спосіб життя людини, використовуючи нутрицевтики і сучасні фітозасоби

Тренерів та інструкторів фітнес-індустрії
Оскільки краса, стрункість і фізична витривалість починаються зі здоров'я

Для тих, хто шукає нову сферу діяльності
Тому що професія нутриціолога, натуропрактика і health-коуча з кожним роком набирає популярність

Як проходить навчання?

Онлайн-вебінари
Після проведення
онлайн-трансляції запис розміщується в особистому кабінеті. Ви можете вивчити її повторно і завантажити чек-лист ключових блоків з кожного вебінару

Кураторство
До кожного учасника курсу буде прикріплений досвідчений лікар-натуропат, Нутриціолог, який відповість на питання і перевірить домашні завдання на освітній платформі

Іспит
Онлайн-тестування і здача повноцінного клієнтського кейса. Після цього-видача диплома встановленого зразка про отримання Дод. освіти нутриціолога, натуропата/натуропрактика

самодіагностика
Шлях до здоров'я починається з розуміння своєї відправної точки. Ми розберемо 2 види анкет, що складаються з більш ніж 80 питань, які будуть стосуватися окремо жіночого і чоловічого здоров'я.
Аналізи
Багато хто знає різницю між референсними і оптимальними значеннями для здоров'я, але за інтерпретацією всіх цих цифр
ховаються десятки нюансів.
Тепер ви будете їх знати!

Причинно-наслідкові зв'язки
Ви зможете майстерно розбиратися в причинах і наслідках дисфункцій органів травлення, в інтоксикації, в тому числі важкими металами, бачити і розуміти першопричини хронічних захворювань.

Шлунково-кишковий тракт
Існують десятки варіантів того, як протікає процес відновлення роботи всіх відділів травної системи. Жоден з них тепер не поставить вас в глухий кут, в кожному випадку ви будете знати, що робити.

Паразити та протипаразитарні програми
Ви познайомитеся з найповнішим переліком підтверджених на практиці, результативних навичок і знань для профілактики і корекції протипаразитарних інвазій.

Дізнаєтеся все про діагностику, підготовку, додаткові заходи, відновлення під час і після протипаразитарних програм.

Грибки та протигрибкова програма
12-річний досвід роботи з протигрибковим рослинними програмами дав можливість побачити і проаналізувати десятки нюансів, які стосуються реакцій організму в процесі проведення протоколів.

Ви отримаєте ці знання і
детально розберете всі процеси, від підготовки до відновлення.

Детоксикація
Методи детоксикації діляться на складні і прості, ефективні і малоефективні. Ви отримаєте перелік інструментів і знань, які допоможуть зробити цей процес частиною Вашого життя, з акцентом на цільові програми.

Ви навчитеся грамотно управляти інтенсивністю процесів детоксикації.

Гіпоксія, анемія, залізодефіцит, мікроциркуляція
Чому знань про гіпоксії і залізодифіцит багато, а людей з цими проблемами менше не стає?

У вирішенні цього питання необхідно врахувати більше 7 пунктів, що характеризують питання діагностики, засвоєння, витрат заліза і кофакторів. Розберемо на курсі, що ставити на перше місце, а що — на наступні.

Інсулінорезистентність і синдром втомлених надниркових залоз
Дві широко поширені проблеми, що не дозволяють сподіватися на здорове і активне життя. Вміти виявляти ці порушення і управляти ними — найважливіший
навик, що дозволяє
профілактувати онко -, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і т. д.

Антистрес
Стратегія управління стресом сьогодні затребувана як ніколи. Налагоджені циркадні ритми-найважливіша частина фундаменту здоров'я. Сучасні фітозасоби і нутрицевтики, що підтримують баланс нейромедіаторів і функції ендокринних залоз, стануть ключовою складовою в процесі налагодження цих процесів.

Здоров'я щитовидної залози. Гіпотиреоз, АІТ
Статистика по АІТ зростає з кожним роком. Ми розберемо всі ключові нюанси корекції і профілактики цього та інших недуг.
Ви отримаєте ефективні натуропатичекие стратегії відновлення,
доступні кожному.

Здоров'я сполучної тканини
СТ-головний каркас нашого організму, який неможливо залишити без уваги, якщо ви розраховуєте на здорове життя. Ми розповімо про нутрицевтики і натуропатических інструментах для збереження і відновлення вашого матриксу.

Запалення. Просто про складне
На курсі ми розберемо пошук джерела та ефективні харчові та натуропатичні стратегії корекції запалення. Сучасна фітотерапія в допомогу!

Ефективні стратегії збереження молодості
На курсі Ви дізнаєтеся про найголовніші і ефективних методах збереження молодості. За підсумками навчання у вас з'явиться індивідуальний план з урахуванням всіх особливостей організму.

Результативні стратегії харчування
У цьому модулі розберемо особливості протоколів харчування і їх застосування. Розповімо, кому дійсно необхідний індивідуальний план і чому.

Вітаміни та мікроелементи
Чи ефективні вітамінно-мінеральні комплекси або все мікронутрієнти потрібно пити окремо? Ми відповімо на це питання і розповімо про ключові аспекти засвоєння.

Ефективні методи регулювання мікрофлори кишечника
Поділимося стратегіями вибору пробіотиків, розповімо кому і в яких кількостях їх варто застосовувати.

Підготовка пари до зачаття і вагітності
Які нутрицевтики важливо щодня приймати в цей особливий період? Ви дізнаєтеся про їх форми і дозування.

Відновлення після пологів
Як молодій мамі швидко відновитися, бути здоровою і енергійною? Ви дізнаєтеся про цільові оздоровчі програми, які можна застосовувати при грудному вигодовуванні.

Ринок, законодавство, вибір БАД
У кожному розділі курсу ми детально розберемо склад нутрицевтиков і натуропатических засобів, а ще пояснимо, за рахунок чого вони надають такий ефект на організм.
самодіагностика
Шлях до здоров'я починається з розуміння своєї відправної точки. Ми розберемо 2 види анкет, що складаються з більш ніж 80 питань, які будуть стосуватися окремо жіночого і чоловічого здоров'я.
Аналізи
Багато хто знає різницю між референсними і оптимальними значеннями для здоров'я, але за інтерпретацією всіх цих цифр
ховаються десятки нюансів.
Тепер ви будете їх знати!

Причинно-наслідкові зв'язки
Ви зможете майстерно розбиратися в причинах і наслідках дисфункцій органів травлення, в інтоксикації, в тому числі важкими металами, бачити і розуміти першопричини хронічних захворювань.

Шлунково-кишковий тракт
Існують десятки варіантів того, як протікає процес відновлення роботи всіх відділів травної системи. Жоден з них тепер не поставить вас в глухий кут, в кожному випадку ви будете знати, що робити.

Паразити та протипаразитарні програми
Ви познайомитеся з найповнішим переліком підтверджених на практиці, результативних навичок і знань для профілактики і корекції протипаразитарних інвазій.

Дізнаєтеся все про діагностику, підготовку, додаткові заходи, відновлення під час і після протипаразитарних програм.

Грибки та протигрибкова програма
12-річний досвід роботи з протигрибковим рослинними програмами дав можливість побачити і проаналізувати десятки нюансів, які стосуються реакцій організму в процесі проведення протоколів.

Ви отримаєте ці знання і
детально розберете всі процеси, від підготовки до відновлення.

Детоксикація
Методи детоксикації діляться на складні і прості, ефективні і малоефективні. Ви отримаєте перелік інструментів і знань, які допоможуть зробити цей процес частиною Вашого життя, з акцентом на цільові програми.

Ви навчитеся грамотно управляти інтенсивністю процесів детоксикації.

Гіпоксія, анемія, залізодефіцит, мікроциркуляція
Чому знань про гіпоксії і залізодифіцит багато, а людей з цими проблемами менше не стає?

У вирішенні цього питання необхідно врахувати більше 7 пунктів, що характеризують питання діагностики, засвоєння, витрат заліза і кофакторів. Розберемо на курсі, що ставити на перше місце, а що — на наступні.

Інсулінорезистентність і синдром втомлених надниркових залоз
https://ipnn.expert/?utm_source=masterklass&utm_medium=igmarina#tarif
 
Угорі