Що нового?

Придбаний Інсулінорезистентність-мовчазна загроза, вересень 2018 (Діляра Лебедєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 920 ГРН
Учасників: 1 з 57
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 16.8 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

28 вересня практичний вебінар "інсулінорезистентність-мовчазна загроза"⠀

Інсулінорезистентність.ось таким довгим, плоховиговорюваним словом позначається стан, який дає початок таким проблемам як зайва вага і відкладення жиру на животі, СПКЯ і безпліддя, порушення ліпідного профілю, цукровий діабет 2 типу, серцево-судинні захворювання (інфаркт, інсульт) і онкопалогія, як вишенька на торті метаболічного синдрому.⠀

Воно формується задовго до того, як розвинуться ці стани і звичайно ж нічим себе не проявляє. Інсулінорезистентність не щадить ні дітей, ні дорослих. Їй все одно жінка ви або чоловік. Вона вражає і худих, і повних людей. Вона буває навіть у домашніх вихованців! Це не хвороба, а Генеральна репетиція перед дебютним спектаклем, який може розігратися через 10-15 років.⠀
.⠀
інсулінорезистентність-справжня причина старіння і колосальної смертності сучасних людей. Якщо ще 100-200 років тому люди вмирали від інфекцій і травм, то сьогодні вони вмирають від інфарктів, інсультів і раку. Але є і хороша новина, друзі! Цей стан можна ліквідувати і причому успішно. І чим раніше, тим ефективніше.⠀

Давно не проводила вебінарів і вирішила, що вебінару по інсулінорезистентності бути! запросила мене виступити перед її аудиторією, а я запрошую вас. Як я можу про вас забути!

Продажник:
https://www.instagram.com/p/Bn-2XV8HXN_/?taken-by=diadoctor_lebedeva
 
Останнє редагування модератором:
Угорі