Що нового?

Придбаний Інфобізнес-система з людським обличчям (Юрій Курилов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 114
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

27268


Інфобізнес-система з людським обличчям
Даний інтенсив допоможе вам перевести ваш Інфобізнес зі стану неконтрольованого хаосу в стабільну прибуткову систему, засновану на взаємовигідних відносинах з клієнтами і потужним потенціалом розвитку мінімум на 3-5 років.

інтенсив буде вкрай цінний як новачкам, так і досвідченим інфобізнесменам.
Поки я не почав мислити хоча б на півроку вперед, мій Інфобізнес був вкрай нестабільний.


Ці американські гірки інфобізнесу моторошно вимотували і створювали несподівані кризи, які боляче били як по фінансах, так і по психіці.
Останній провал в таких гірках був на межі.
І я усвідомив, що наступної подібної кризи вже не винесу.
Ситуація докорінно змінилася, коли я поміняв підхід і ставлення до клієнтів.
Ситуація змінилася ще більше, коли я став акуратно заглядати на кілька років вперед, вибудовую ланцюжок дій, яка може привести мене до бажаних результатів, що включає дохід і мій стиль життя.

У якийсь момент, це стало для мене звичним.
І справи стали налагоджуватися. Вперше, літо (не сезон для інфобізнесу) стало проходити рівно і спокійно. А ті гроші, які раніше давалися потом і кров'ю, стали даватися значно простіше.
Вперше з'явилося відчуття достатку.
Я став проводити невеликі стратегічні сесії для своїх друзів і колег, які допомагали їм вибудовувати довгострокове бачення їхнього бізнесу і виявив високу цінність для них від цих сесій.
У якийсь момент з'явилося відчуття, що я готовий провести інтенсив по цій темі і через нього допомогти сотням людей створити подібне бачення їхнього бізнесу.

Так виникла ідея інтенсиву"Інфобізнес-система з людським обличчям".
Даний інтенсив буде корисний як досвідченим гравцям на арені інфобізнесу, так і новачкам, які тільки-тільки починають в цій сфері розвиватися.
Я обіцяю вам, що після цього інтенсиву ваше розуміння і бачення Вашого інфобізнесу неминуче зміниться. Ви більше не зможете про нього думати так як думали раніше.
А це, в свою чергу, спричинить масу позитивних змін як в доходах, так і в ваших відчуттях того, що ви робите.
Даний інтенсив я проводив 26 липня, тривав він більше 10ти годин, і ніхто з присутніх не пошкодував про витрачене Воскресіння.


 
Угорі