Що нового?

Придбаний Автоелектрик з нуля (Олексій Пахомов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2648 ГРН
Учасників: 0 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 23.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

дорогі друзі, колеги!

Наша Школа автодіагностики створила новий продукт-відеокурс "Автоелектік з нуля". Що це за курс, про що він?
Перш за все, я поставив перед собою мету: з" нульового " людини зробити майстра, що володіє всіма основними навичками автоелектрика. Довго обмірковував, вибудовував систему, задавався питанням, що потрібно знати і якими навичками володіти. Спостерігав роботу автоелектриків на сервісі: що найчастіше їм доводиться робити, які завдання вирішувати. Які приїжджають автомобілі, з якими дефектами. Згадав і свій власний досвід роботи автоелектриком. Все обдумавши і зваживши, написав план того, що потрібно розповісти в курсі.

В першу чергу, це Базові поняття електрики: напруга, опір, струм. Далі, обов'язково потрібно вміти читати електросхеми автомобілів. Щоб пояснити, як влаштована електропроводка на автомобілі, я придумав цілий конструктор з реле, ламп, перемикачів і запобіжників. Зібравши електричний ланцюг" на столі", малював її схему, а потім показував цю ж ланцюг вже на реальній схемі автомобіля.
Будь-який ремонт починається з діагностики. Тому важливо знати, як розібрати, зробити дефектовку і зібрати назад автомобільні генератор і стартер. Потрібно розуміти роботу акумулятора, вміти оцінити його стан, обслужити і зарядити.
Електрик користується в роботі тестерами. Я докладно розповів про цифровому і аналоговому тестерах, показав, як виконати ними необхідні вимірювання.
Ну і найголовніше: ми зняли кілька фільмів про роботу на реальному сервісі. Вони так і називаються - "будні автоелектрика". Попутно в цих фільмах я розповім кілька важливих "фішок", своєрідних секретів автоелектрика.


https://privatelink.de/?http://pakhomov-school.ru/videokurses/autoelektric.html
 
Угорі